Динамо Брест Мілевського здобуває ще один трофей

Артем Мілевський повернувся у брестське Динамо і у першому ж офіційному матчі допоміг команді виграти Суперкубок Білорусі. У старті на матч із БАТЕ вийшло два з трьох українців Динамо: Нойок та Мілевський.

Саме Артем був головним учасником першого моменту матчу. Мілевський головою пробивав по воротах Чичкана. З пострілом десятки голкіпер впорався. Динамо активніше розпочало гру і це дещо спантеличило БАТЕ. Величезна кількість фолів була зафіксована арбітром у першому таймі – 21.

В перервах між порушеннями правил дальнім ударом у складі БАТЕ відзначився Стасевич. Гостро, але неточно. На пенальті претендував Нойок. Українець опинився на газоні у штрафному майданчику БАТЕ, але арбітр побачив симуляцію в намірах Нойока і показав жовту йому. Бідний на моменти перший тайм все ж завершився результативно. М’яч після спроби дальнього удару опинився у Лаптєва, а той із близької відстані пробив голкіпера БАТЕ.

На другий тайм гравці БАТЕ вийшли значно вмотивованішими. Чемпіони додали в біговій активності і швидко отримали результат. В дуже неоднозначній ситуації арбітр призначив пенальті у ворота брестського Динамо. Мукам у дещо піжонському стилі забив із позначки.

БАТЕ відігрався, але цим тільки розізлив Динамо. Артем Мілевський переведенням м’яча на фланг розпочав атаку, яка завершилася прикрим для БАТЕ автоголом захисника Філіповича. А ще за 6 хвилин брестський клуб забив третій м’яч. Подачу зі штрафного замкнув головою Савицький.

Брестське Динамо перемогло БАТЕ 3:1 і вдруге поспіль виграло Суперкубок Білорусі. Минулого сезону в аналогічному матчі столичний клуб виграв 2:1.