Динамо – чемпіон! Мілевський і Хобленко – герої Бреста

Історична подія у Білорусі.

У матчі з Вітебськом команді Мілевського і Хобленка довелося вдвох тягнути команду за омріяним чемпіонством. Не міг допомогти партнерам ще один українець – Олександр Нойок, який пропускав матч через перебір жовтих карток.

Перший тайм пройшов за ініціативи Динамо Брест. Вирізнялися активністю саме Мілевський і Хобленко. Ексфорварду Чорноморця судилося відкрити рахунок у зустрічі. Мілевський подав у штрафний майданчик, голкіпер Вітебська Гущенко помилився на виході, вибивши м’яч у ногу своєму захиснику Чалову. Фейл голкіпера і захисника гостей підчатував Хобленко, який поцілив вже у напівпорожні ворота Вітебська – 1:0.

Фото ФК Динамо Брест

У другому таймі найбільше запам’яталося марнотратство Лаптєва і розпач з цього приводу Мілевського. Екснападник київського Динамо класним пасом вивів білоруса, який змінив Хобленка, віч-на-віч з голкіпераом Вітебська, але незграбність завадила тому подвоїти перевагу Бреста.

Останні хвилини матчу перетворилися на бенефіс Мілевського. Артем повертався в захист, заводив публіку, з’ясовував стосунки з росіянином Чаловим – робив все, щоби команда втримала переможний результат.

Заміна Мілевського за хвилину до фінального свистка пройшла для українця під овації віболівальників. Динамо Брест вперше в своїй історії здобуває золото чемпіонату Білорусі!