Динамо — Дніпро-1. Парад дивних суддівських рішень. Динамівська серія триває

У 9-му турі Динамо вдома приймало СК Дніпро-1.

Кияни нарешті перервали свою серію невдач, і команда Михайличенка вже виграє в трьох поспіль останніх поєдинках: важлива перемога над Мальме в Лізі Європі, розгром Ворскли і мінімальна перевага над Маріуполем. Але новачок УПЛ, СК Дніпро-1, вже встиг показати, що вміє створювати багато проблем суперникам.

На матч проти дніпрян Олексій Михайличенко випустив двох центрфорвардів: Артема Бєсєдіна та Франа Соля. У центрі захисту знову Кадар разом із Шабановим — Бурда досі травмований. У воротах — Георгій Бущан.

У складі СК Дніпро-1 зі старту вийшов Владислав Супряга. Ми вже розповідали, хто і як дозволив грати Владиславу проти Динамо.

View this post on Instagram

Наш стартовий склад на матч із Динамо #ДинамоДніпро1 #Премєрліга #MatchDay

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1) on Sep 29, 2019 at 6:25am PDT

Із перших хвилин кияни понеслися в атаку. Особливо активним був лівий фланг Динамо: Миколенко разом із Вербичем шматували оборону дніпрян. Не дивно, що саме з цього флангу й прийшов гол динамівців. Вербич віддав на Гармаша, який в один дотик прокинув м’яч у ворота. Щоправда, арбітр вирішив, що був офсайд. Хоча насправді все ж один із захисників Дніпра-1 Сафронов затримався. Відтак чистий гол киян не зарахували.

Скріншот із трансляції матчу

Зовсім непомітним був Фран Соль. У першому таймі гольових нагод у нападника було обмаль. Але один дійсно перспективний момент іспанець все ж мав, щоправда, його зіпсував. Соль класно вибіг із глибини, але трохи перетримав м’яч, намагаючись переграти голкіпера. Урешті-решт іспанець завдав удару по воротах, але повз.

Змусив хвилюватися увесь тренерський штаб Шабанов. Центрбек киян опинився на газоні після зіткнення із Чічіковим. До слова, у запасі Динамо не було жодного центрального захисника. На щастя, все обійшлося, і Шабанов продовжив матч. Потім він отримав ще й дивну жовту картку від головного арбітра Анатолія Абдули. Динамівець стелився у підкаті, гравши точно в м’яч. Рефері ж оцінив цей епізод як такий, що тягне на жовтку картку.

Динамівцям все ж вдалося відзначитися. Цього разу арбітри спрацювали чітко і без помилок. Після чудової чотириходівки відзначився Вербич. Циганков віддав на лівий фланг, де Миколенко у падінні зумів прострілити в центр штрафного. А там словенець вже завдав удару по воротах, випередивши суперника. 1:0.

Дніпряни мали чим відповісти. Після удару Когута Бущан відбив м’яч перед собою, на підбиранні вдало зіграв Чічіков. Проте у цьому епізоді був офсайд. Тож, на перерву команди пішли із мінімальною перевагою господарів.

У другому таймі динамівці мали багато нагод, аби подвоїти свою перевагу. Зокрема після навісу із кутового головою розстрілював ворота суперника Гармаш. Втім, Юрчук надійно зафіксував м’яч у руках.

В іншому епізоді голкіпер Дніпра-1 помилився: Юрчук вийшов із воріт і вибив прямісінько на Циганкова. Динамівець перекинув воротаря, але свою команду врятував Лопирьонок, вибивши м’яч із воротарського майданчика.

Бєсєдін пристрілювався здалеку — Гармаш скинув під удар нападнику. А той потужно з правої закручував м’яч у верхній кут воріт. Але Юрчук чудово впорався із ударом! Так само голкіпер не підвів своїх партнерів голкіпер і в наступному епізоді. Циганков виконував штрафний. Півзахисник класно закрутив м’яч у дев’ятку, а Юрчук виконав суперсейв, відбивши в каркас воріт. А потім швидко підвівся і не дозволив зіграти на добиванні Бєсєдіну.

Але пенальті відбити Юрчук не зумів. Досить дивне рішення головного арбітра із призначенням одинадцятиметрового удару. У штрафному майданчику Бєсєдін, здавалося, сам вдарив по ногах Логінова, але обидва футболісти опинилися на газоні. Абдула вказав на позначку. Виконав пенальті Циганков. Холоднокровно у лівий від себе кут воріт. 2:0.

Зіпсувати настрій динамівцям міг Когут. Шабанов подарував йому м’яч, але півзахисник Дніпра-1 не зумів переграти Бущана.

Тож, у підсумку 2:0, Динамо переграє Дніпро-1 і продовжує тішити своїх уболівальників. Адже за останні чотири матчі підопічні Михайличенка кожного разу перемогли і не пропустили жодного м’яча!