Динамо – Кайрат. Новачок зробив дубль і травмувався

Динамівці зіграли заключний поєдинок першого етапу підготовки.

Стартовий склад Динамо

Після перемоги у динамівському дербі київський клуб зустрічався з казахстанським Кайратом. Динамівці і надалі експерементують зі складом, даючи можливість розкритися усім гравцям. Так, на позиції центрального захисника з’явився Сирота. Стартовий склад киян мав такий вигляд: у воротах Бойко; захисники: Миколенко, Сирота, Попов, Кендзьора; лінія півзахисту: Сидорчук, Шепелєв, Дуелунд, Цитаїшвілі, Де Пена і на вістрі атаки Соль.

Кайрат міг тричі забивати

Команди грали у важких умовах – йшла злива і поле перебувало у жахливому стані, м’яч був слизьким, що викликало труднощі під час його прийому.

Кайрат високо пресингував увесь перший тайм. І це принесло свої плоди вже на стартових хвилинах матчу. Сирота невдало віддав на стоячого Сидорчука. Капітана Динамо випередив півзахисник алматинського клубу Тимур Рудосельський і відпасував на вільного Есеолу. Нападник увійшов до штрафного майданчика, проте, довго обробляв м’яч для удару і його постріл перекрив у підкаті Кенджора.

У середині тайму той же Есеола після передачі з глибини випередив Попова, захисник Динамо втратив позицію, і нападник Кайрата розтрілював Бойка з близької відстані, але не влучив у площину воріт.

Динамо атакувало, та справа до удару не доходила. Найбільшою небезпекою з боку киян став удар Де Пени з кутової позначки. Голкіпер Кайрата зреагував на цей постріл. Де Пена і Миколенко були найактивніші до перерви. І вже звично нічого не показав у нападі Соль…

Наприкінці тайму гарну можливість відкрити рахунок мали казахи. Під час кутового Попов загубив Дарабаєва, але півзахисник Кайрата пробив головою по центру воріт, що дозволило Бойку забрати м’яча до рук.

Дубль Каргбо

На другий тайм у киян вийшов абсолютно інший склад. І вони почали гостріше атакувати. Дебютними голами відзначився новачок Каргбо. Караваєв підібрав м’яч біля штрафного майданчику і віддав пас на Буяльського, який прострілив до воротарської зони. Першим на м’ячі був бельгійський нападник – 1:0.

На 70-ій хвилині матчу динамівці могли забивати вдруге. Шапаренко у штрафному майданчику скинув головою на Буяльського, той в дотик йому повернув м’яч. Але 10-й номер Динамо пробив слабко і по центру воріт.

Згодом Андрієвський віддав довгу передачу за спини захисникам зі своєї частини поля на Буяльського – далі відбулося повторення першого гола. Капітан Динамо прострілив до воротарського майданчика, а Каргбо випередив захисника – 2:0. Проте під час цього моменту центральний оборонець Кайрата у підкаті зніс бельгійця. Забивного у цьому матчі нападника винесли з поля на ношах.

Після цього Динамо грало в 10-х поки на 84-ій хвилині матчу, на поле не вийшов третій голкіпер киян Владислав Кучерук, який зайняв позицію нападника. Михайличенко хотів знову кинути у бій Цитаїшвілі, але арбітр не дозволив провести таку зворотню заміну на футболіста, що вже грав у першому таймі і був замінений у перерві.

Відповісти бодай ударом у площину воріт гравці казахстанського клубу не змогли, тож Динамо за рахунком впевнено виграє заключний спаринг перших тренувальних зборів.