Динамо карають за рецидив! Коментар секретаря КДК УАФ у справі Тайсона і реакція киян

Офіційне пояснення.

Секретар КДК УАФ Ігор Грищенко в коментарі Максиму Опанасюку і Богдану Мушті пояснив причину суворого покарання для Динамо за дії вболівальників у харківському поєдинку УПЛ проти Шахтаря:

Динамо покарано матчем без глядачів і грошовим штрафом у розмірі 500 тисяч гривень. Ми брали до уваги повторність. У 2017 році була акція фанатів Динамо “100% білий” (взагалі-то акція ультрас називалася “Біла шиза”, а “100% білий” – банер, який вивісили фанати – прим.ред), яка була розцінена нами як дискримінаційна. Відповідальність за неї передбачена тією ж нормою правил – грошовий штраф і один матч без глядачів. Відповідно до існуючих правил і оскільки дана поведінка вболівальників киян стала повторною, обрана жорстокіша санкція.

Чому Шахтар за подібну поведінку вболівальників у харківському матчі з Айнтрахтом отримав штраф 10 тисяч євро, закриття одного сектору і зобов’язання вивісити банер з гаслом проти расизму? Це запитання до наших колег з УЄФА.

Дискваліфікація не розповсюджується на найближчий домашній матч Динамо з Маріуполем, адже клуб має офіційно отримати рішення і мати право на його оскарження.

Щодо Тайсона, який показав непристойний жест і вибив м’яч у бік трибун:

Для нас основними доказами були офіційні рапорти з матчу. Ми ознайомилися з відео, які поширювалися в мережі інтернет, побачили реакцію футболістів Динамо і звернули увагу на дії арбітра. Це все в комплексі дало нам комфортну впевненість у нашому рішенні. Ми давали оцінку.

В рамках цього епізоду Тайсон отримав червону картку за свій жест. Ми отримали лист від FIFPro з проханням анулювати червону картку бразильця. Звернувши увагу на звернення FIFPro і розголос у світі, на резонанс. Ми врахували ці обставини і одноголосно прийняли рішення, що Тайсон має отримати покарання, і він його отримав у вигляді одного матчу. Думаю, що рішення достатньо зважене і справедливе.

Жест футболіста Карпат (орендованого з Шахтаря) Кудрика чомусь розцінили аналогічно:

Кудрик отримав таку ж санкцію, як і Тайсон. Його було спровоковано, і ми отримали інформацію, але я не хочу її коментувати.

Тим часом Динамо опублікувало свою офіційну заяву щодо рішення КДК УАФ

Скріншот з сайту fcdynamo.kiev.ua

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також