Динамо: КДК дало 2 матчі Ісмаїлі, бо так потрібно Шахтарю

На офіційному сайті Динамо Київ з’явилася оцінка дій КДК ФФУ щодо рішення у справі вилучення Ісмаїлі у матчі за Суперкубок.

Важливо, щоб @fc_dynamo_kyiv і @fcshakhtar грали в найсильніших складах ©🤨 КДК дискваліфікував Ісмаїлі на два матчі, один з яких він вже пропустив. Неперевершена аргументація КДК🙈👇 https://footballhub.ua/ffu-ta-ilyuziya-spravedlyvosti/ #ismaily #shakhtar #dynamo #kdk #ffu #football #footballhub #футболхаб #шахтар #динамо #ффу #кдк #ісмаїлі

A post shared by FootballHub (@footballhub_ua) on Jul 27, 2018 at 1:34am PDT

Публікуємо допис без змін:

Виклик здоровому глузду

Щодо чергового рішення КДК ФФУ…

Футбол народився із правил. Століттями люди ганяли м’яча, щораз домовляючись перед цим щодо правил. Це був не футбол – це була гра з м’ячем. Футбол розпочався тоді, коли виникли правила, які виконували всі. Розмір поля, розмір воріт, розмір м’яча, кількість гравців у команді, тривалість гри. Лише визнавши ці правила обов’язковими для всіх, люди змогли грати у те, що ми називаємо футболом. Стало можливим проводити матчі між містами, потім між країнами, виникли численні футбольні турніри. До правил гри почали додавати регламент, який регулював проведення тих чи інших змагань.

На цьому стоїть футбол, це зробило його глобальним явищем, яке вище за спорт і часто вище за політику. Перша умова аби футбол був футболом – виконання правил та регламентів. Звісно, що порушення були і будуть. І за ці порушення карають. Теж – у відповідності із правилами та регламентом, де все наперед записане.

У футболі за півтора століття його існування траплялося різне. Але ніхто і ніколи не порушував основу футболу – правила і регламент.

Далі надаємо скрін:

Скрін із сайту ФК Динамо Київ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також