Динамо – Колос. Іноземні арбітри розібрали СКАНДАЛЬНІ епізоди. ЕКСКЛЮЗИВ ПРОФУТБОЛА

Як трактувати рішення Ігоря Пасхала?

Лука Мареллі – експерт на італійському телебаченні, працював головним арбітром Серії А. Кіт Гекетт – ексголова суддівського корпусу Англії, колишній рефері АПЛ. Іноземні спеціалісти розібрали сумнівні епізоди матчу Динамо – Колос. ЕКСКЛЮЗИВ ПРОФУТБОЛА.

Епізод номер 1, пенальті у ворота Динамо.

МАРЕЛЛІ: Минулого тижня у Серії А був схожий епізод – у матчі Сампдорія – Мілан. Це не епізод для розгляду VAR. Бо в уповільненому режимі він має зовсім інший вигляд. Рефері бачив контакт у грі, і не відреагував на нього. Це радше дискусійне питання після завершення гри.

ГЕКЕТТ: Захисник застосував руку з порушенням правил і не дозволив супернику боротися за мяч. З іншого боку, я не виправдовую перегравання з боку нападника, який упав так, ніби отримав панч від Кличка. Правильно, що VAR втрутився, оскільки рефері зробив очевидну помилку не призначивши пенальті. Захиснику справедливо дали жовту картку.

Епізод номер 2, червона картка Шепелєву.

МАРЕЛЛІ: Жахливе рішення. Це жовта картка. На вигляд страшно, але це жовта.

ГЕКЕТТ: Гравець у білому сфолив на жовту картку. Це було нерозсудливе рішення. Закон каже, що такі вчинки можуть бути небезпечними для суперника і гравця слід застерегти від подібних дій. Показавши жовту, рефері був правий – ВАР не повинен був втручатися. Це не була ОЧЕВИДНА помилка. Суддя на ВАР вчинив неправильно. В усьому світі судді йдуть до монітору ВАР і автоматично підпадають під його вплив. Величезна помилка – дивитися подібні моменти в уповільненому повторі, коли стик виглядає грубішим. Перед цим моментом був фол на гравці у білому, на що судді і вказували футболісти.

Епізод номер 3, червона картка Максименку.

МАРЕЛЛІ: Ох, у вас великі проблеми із ВАР. Складний епізод. Ми знаходимося десь посередині між “зупинкою багатообіцяючої атаки” і “позбавленням суперника очевидної нагоди забити мяч”. Оскільки ми посередині двох рішень, суддя на ВАР мав побачити жовту картку і замовкнути. Він не повинен був підказувати дивитися повтори, оскільки жовта була цілком прийнятним рішенням.

ГЕКЕТТ: Груба помилка арбітрів. Гравець у білому притримував опонента і домальовував падіння. Неправильно показувати номеру 6 червону картку.

Епізод номер 4, пенальті у ворота Колоса.

МАРЕЛЛІ: Я вважаю, це не пенальті. Моя думка стосовно епізоду – арбітр на полі вирішив, що це пенальті. Ті, хто на ВАР, з ним погодилися. Чесно кажучи, ми в Італії такі пенальті обговорюємо 2-3 тижні.

ГЕКЕТТ: Дуже погане рішення. Фолу не було, пенальті призначений неправильно. Якраз тут треба було дивитися ВАР. Мені здається, зараз мав би початися процес перегляду цих рішень арбітрів у полі і на ВАР, щоб розслідувати – чому такі рішення були ухвалені, і як запобігти повторенню таких помилок у майбутньому.

Читайте також: Обійшов Роберто Карлоса. Гравець Реала встановив унікальне досягнення

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також