Динамо – Легія. Дебют Каргбо, гол Цитаїшвілі і типова гра киян у захисті

У першому контрольному поєдинку в 2020 році Динамо у Туреччині зустрілося з польською Легією.

Лідер Екстракляси з першої ж хвилини показав киянам, що простої гри у тих не вийде. Стартовий пресинг і максимальна щільність із гравцями Динамо принесла Легії успіх вже на 13 хвилині зустрічі. Домагой Антолич зробив ривок у вільну зону, Сидорчук маневр опонента проспав. Хорват вийшов віч-на-віч з Бойком та відкрив рахунок ударом у дальній кут воріт української команди – 0:1.

Поки Динамо мучилося в атаці, Легія створила свій другий супершанс. Поляки швидко розіграли штрафний і гвінеєць Канте вийшов на побачення з Бойком – голкіпер киян врятував свою команду.

Здавалося, що підопічні Михайличенка так і підуть на перерву без жодної позитивної дії. Але врятував тайм для своїх партнерів Цитаїшвілі. Шепелєв протягнув м’яч через півполя і відпасував на вінгера динамівців, удар чемпіона світу в один дотик був влучним – 1:1.

На другий тайм Олексій Михайличенко випустив інший склад. Замість Сидорчука, Бойка, Шабанова, Шепелєва, Соля, Цитаїшвілі, Вербича, Піварича, Забарного, Кенджори і Шапаренка вийшли свіжі гравці: Бущан, Миколенко, Кадар, Кадірі, Караваєв, Андрієвський, Дуелунд, Буяльський, Каргбо, Де Пена, Русин.

В середині другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Холевяк пробивав після прострілу партнера з флангу (у підкаті помилився Миколенко) – Бущан врятував киян. А за Динамо відповів Буяльський, який пробивав головою після навісу того ж таки Миколенка – м’яч поцілив у хрестовину воріт Легії.

Динамівці непогано скомбінували у моменті Дуелунда. Данець завершив непогану атаку, з класним пасом від Буяльського на удар, пострілом вище воріт.

Тамаш Кадар ображається на журналістів, не переходить у інший клуб і продовжує помилятися у захисті киян. Кацпер Костож двічі за 3 хвилини виходив на ударну позицію за спиною в угорського захисника Динамо, але двічі українську команду врятувала впевнена гра Георгія Бущана (особливо варто відзначити другий сейв).

Бущан продовжив свою феєрію і потягнув небезпечний удар зі штрафного на 81 хвилині.

Кияни не виграли і показали, що проблеми в захисті нікуди не ділися. Із позитиву – дебют Каргбо, який старався, але хотілося б його побачити на природній позиції, а не на місці лівого півзахисника.