Динамо – Лугано: Сором

Кияни безславно покидають Лігу Європи.

Перед матчем з Лугано у Олексія Михайличенка було чимало проблем. Динамо поступилося Зорі у центральному матчі 17 туру та недорахувалося одразу декількох основних гравців – Сидорчука, Шабанова і Вербича.

Лише за перемогою🇺🇦Динамо свій вирішальний матч з Лугано зіграє у такому складі🧐

Опубліковано FootballHub Четвер, 12 грудня 2019 р.

Кияни з першої ж хвилини кинулися атакувати, адже цього вечора динамівців влаштовувала лише перемога (і бажано у 2 м’ячі). Вирізнявся Циганков. Капітан Динамо постійно загострював ситуацію біля воріт Лугано – найнебезпечніше було після прострілу на Бєсєдіна, якому не вистачило декількох сантиметрів, щоби доправити м’яч у сітку воріт гостей.

На 31 хвилині динамівці створили супермомент і зобов’язані були відкривати рахунок. Шепелєв віддав класну передачу за спини захисників на Миколенка, лівий оборонець киян прострілив у воротарський майданчик, де ніким не прикритий Бєсєдін з метра (!) у падінні пробив вище порожніх воріт Лугано.

Динамо до перерви забило, але арбітр резонно м’яч Буяльського не зарахував. Непогану атаку киян ударом завершував Шепелєв – захисники Лугано постріл динамівця заблокували, а добивання Буяльського було з положення поза грою.

Погіршився настрій публіки на Олімпійському на 45 хвилині. Дальмонте прорвався лівим флангом і з гострого кута навісив на лінію воротарського майданчика киян. Кенджора проспав Араторе, який ударом головою відкрив рахунок у зустрічі – 0:1.

Другий тайм розпочався з втраченої нагоди у господарів. Де Пена прострілив у штрафний майданчик, і одразу троє динамівців не змогли замкнути пас партнера. М’яч пройшов аж до Караваєва, який, мабуть, не очікував такого розвитку подій і пробив повз ворота з декількох метрів.

Близьким до голу був Бєсєдін після рикошету від Буяльського – нападник пролетів повз м’яч, який за чудернацькою траєкторією влучив у стійку воріт Лугано, а потім у захисника швейцарців і відлетів у поле.

Динамо влаштувало навалу. Небезпечні удари Циганкова (міг забивати зі штрафного, але удар потягнув вортар швейцарців) і партнерів блокували до останньої хвилини компенсованого часу. Лише тоді капітан киян пробив з кута штрафного майданчика у дальню дев’ятку воріт Лугано – 1:1.

Фото ФК Динамо Київ

Фініш групового етапу, який окрім слова СОРОМ охарактеризувати ніяк не можна. Динамо вилітає з єврокубків, а Олімпійський свистом і криками “ганьба” проводжає футболістів у відпустку. Матч з Десною у Чернігові стане останнім для киян у провальному 2019 році.