Динамо — Мальме. Шведи не забили і шведам не забили

Передостанній матч на тренувальному зборі у Марбельї Динамо проводило проти шведського Мальме.

Попередній матч кияни програли Нью Інгленд Революшн із рахунком 3:1, тому повинні були реабілітуватися за цей програш у матчі з Мальме.

Перший тайм був не дуже насиченим на моменти. Динамо більшість ігрового часу володіло ініціативою. Традиційно виділялися флангові прориви Циганкова та Вербича.

Перший момент в матчі виник у шведів. Бойко виходив на перехоплення м’яча після прострілу із лівого флангу, але не зміг зафіксувати м’яч. Гравець Мальме підхопив м’яч, та не влучив у ворота. У наступному моменті відповів вже Циганков: прорив по центру завершився невлучним ударом низом.

Підправити приціл Віктор міг наприкінці тайму. Буяльський заробив небезпечний штрафний метрах в 25-ти від воріт Мальме. Циганков пробив трохи вище над поперечкою.

Сумний на моменти перший тайм так і завершився без забитих м’ячів.

На початку другого тайму новачок киян Фран Соль мав хороший момент у штрафному майданчику шведів. Іспанець отримав передачу від Циганкова, але не встиг швидко нею розпорядитися, тому його удар заблокував захисник.

Третя спроба Циганкова пробити з дальньої відстані теж виявилася невдалою. Хоча у епізоді на 64-й хвилині Віктор сам собі і створив момент: перехопив м’яч у центрі поля, прослизнув між двох півзахисників та пробив метрів з 20-ти. Удар був не сильний, тому воротар впорався, хоч і не одразу зафіксував м’яч.

Солю не судилося забити і на останніх хвилинах матчу. Кенджора навісив зі свого правого флангу, Соль випередив захисника у воротарському майданчику, але пробив повз ворота.

Динамо знову не змогло здобути перемогу, а Соль знову не зміг відзначитися першим голом.