Динамо не по зубах Шахтарю. Супергол киян шокує лідера УПЛ. ВІДЕО

Українське Класичне відбулося в Києві.

Динамо попри непоганий початок зустрічі з командою Йовічевича вже на 12 хвилині пропустило м'яч. Степаненко наважився на удар з дальньої відстані, Сидорчук не повірив, що суперник з такої відстані заб'є і вирішив не догравати з опонентом. Дальній удар каптіана донецького клубу неочікувано став проблемою для Нещерета – 0:1!

Під завершення першої половини кияни могли відігратися, але удар Беніто, який розібрався з декількома спурениками, зупинив Ракицький (можливо, що рукою) і Трубін.

На початку другого тайму Шахтар міг залишитися в меншості, але арбітр зустрічі Романов оцінив порушення Бондаренка проти Фаната лише на жовту (а ВАР так і не подивився).

За пасивної гри Динамо все ж зуміло здивувати гостей. На 82 хвилині Андрієвський фантастичним ударом зі штрафного зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1!

На останній хвилині гри Бондар після подачі з кутвого головою пробив по воротах Динамо – Нещерет зайняв правильну позицію і м'яч забрав.

Динамо відбирає очки у Шахтаря, чим можуть скористатися переслідувачі команди Йовічевича.