Динамо не помітило Рух. Циганков взяв на себе функції лідера, а Гармаш знову забив

Київське Динамо грало свій поєдинок 9 туру після того, як Шахтар розгромив Верес 4:1 і зрівнявся з киянами по очках. У Львові Рух Леоніда Кучука приймав підопічних Мірчі Луческу після їхньої невдачі у Суперкубку. Тренер Динамо у цій грі вдався до ротації, випустивши з перших хвилин Бущана, Тимчика, Шабанова, Андрієвського, Шепелєва, Вербича і Супрягу.

View this post on Instagram

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv)

A post shared by ФК Рух Львів (@fc.ruh.lviv)

Без моментів до середини тайму

За половину першого тайму особливих шансів у киян вийти вперед у рахунку не було. Поки на 27-ій хвилині Ярослав Мартинюк не сфолив на Денисові Гармашу. Головний арбітр зустрічі Юрій Іванов після консультації з Катериною Монзуль, що працювала на ВАРі, підтвердив призначення одинадцятиметрового. До позначки підійшов капітан і не залишив шансів Юрію Паньківу – 0:1.

За кілька хвилин Віктор Циганков посприяв і другому голу Динамо. Кияни розіграли штрафний з центрального кола через правий фланг. Звідти Олександр Тимчик дійшов до штрафного майданчика Руха і прострілив уздовж воріт. Циганков відтягнув на себе захисника і пропустив м’яч під ногою, чим сповна у торкання скористався Денис Гармаш – 0:2. Це третій гол новоспеченого форварда Динамо у сезоні.

По перерві Динамо одразу могло збільшувати свою перевагу у рахунку

Денис Гармаш навісив на лінію воротарського майданчика, але Віктор Циганков головою пробив поруч зі стійкою після масованої атаки гостей на ворота Руха.

На 62-ій хвилині час Супряги сплив, натомість дали змогу проявити себе Шкуріну та Вітіньйо. Саме його дуже гостро виводив на ударну позицію Циганков на 80-тій хвилині матчу. Капітан Динамо обіграв трьох на правому фланзі атаки і відпасував під удар Вітіньйо – бразилець по м’ячу не влучив. Після цього Динамо цілком втратило концентрацію і Рух створив дві дуже гострі нагоди. Таллес з лінії штрафного майданчика пробивав під опорну ногу Георгію Бущану. Шансів у голкіпера виручити у цьому моменті не було, але киянам пощастило, що м’яч пролетів попід стійкою за воротами. Далі Данило Кондраков бив уже з лінії воротарського – теж не влучно.

У відповідь Вітіньйо навісив на Де Пену, що з’явився на полі замість Циганкова, але уругваєць не встиг на цю передачу. Зрештою, матч так і закінчився – 2:0 на користь киян, які відновили триочкову перевагу над Шахтарем у турнірній таблиці. Саме у наступному турі на нас чекає українське класичне.