Динамо — Олімпік. Цитаїшвілі — ТОП. Все довів Михайличенку?

Динамо зіграло другий контрольний поєдинок перед поновленням чемпіонату України. Суперником киян став донецький Олімпік.

На команди чекав незвичний формат поєдинку — 2 тайми по 30 хвилин.

Несподіванок у стартовому складі киян не було, окрім, хіба що, Георгія Цитаїшвілі.

Саме українцеві з грузинським корінням вже на початку зустрічі можна було давати звання MVP матчу. На 2-й хвилині поєдинку Вербич класно обігрався з Буяльським на лівому фланзі, увійшов у штрафний майданчик Олімпіка і прострілив на 11 метрів. Там вже чекав Цитаїшвілі. Георгій спокійно доправив м’яч у ворота — 1:0.

Вже на 4-й хвилині Буяльський елегантно закинув м’яч у штрафний майданчик на Цитаїшвілі, Георгій обіграв голкіпера, посадив на газон захисників і пробив з близької відстані — 2:0. Шалений початок від Динамо і натяк на звання героя поєдинку від Георгія Цитаїшвілі.

View this post on Instagram

Дубль за стартові 4 хвилини 💪 @giotsitaishvili11

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on May 27, 2020 at 4:22am PDT

Олімпік відповів декількома небезпечними контратаками, в одній з яких міг забивати Політило, але м’яч після його удару пройшов поруч зі стійкою.

Головні тренери команд майже повністю змінили склад у другому таймі.

Одразу міг забити Соль. Караваєв навісив з правого флангу, Де Пена легенько скинув головою на Соля, але іспанець з кількох метрів не влучив у ворота. Щоправда, йому дещо завадив голкіпер Олімпіка.

Дуже небезпечно пробивав Пасіч. Опорники Динамо дали багато простору півзахиснику Олімпіка, який змістився з правого флангу і вдарив у лівий від голкіпера кут. Бойко врятував динамівців, перевівши м’яч на кутовий. І цей стандарт міг стати результативним для Олімпіка, якби після подачі Снурніцин влучив у ворота з декількох метрів.

Просто фантастичний момент був у Соля в середині другого тайму. Кенджора вивів іспанського нападника майже сам на сам із голкіпером, Соль мав перекинути воротаря, але не зміг цього зробити.

Вихід сам на сам був і в Олімпіка. На останніх хвилинах матчу Кадірі на рівному місці втратив м’яч, Баланюк пішов на Бойка, але не зміг його переграти.

2:0 — перемога Динамо. Тепер попереду у киян не товариський поєдинок, а вже матч чемпіонату України. Класичне Шахтар — Динамо вже 31 травня.

«Динамо» у товариському матчі завдяки дублю Георгія Цитаїшвілі перемагає «Олімпік» з рахунком 2:0