Динамо перемагає Славію. Чеських грубіянів спустили в Лігу Європи

Зустріч проти непоступливих і грубих чехів обіцяла бути складною, але всі вірили в Динамо.

Хацкевич в порівнянні з першим матчем вдався до двох замін. Замість Буяльського, який грав у всіх попередніх матчах Динамо у цьому сезоні, у старті вийшов Шепелєв. Також в основі уболівальники побачили віце-чемпіона світу у складі збірної Хорватії Йосипа Піварича, що змінив універсала Хацкевича Миколу Морозюка.

Хацкевич вдався до замін😲Нарешті FC Dynamo Kyiv підсилив віце-чемпіон світу🔥Як вам основа?

Опубліковано FootballHub Вівторок, 14 серпня 2018 р.

Циганков – Вербич – знову ця потужна парочка створює проблеми супернику киян. Перший привіт від динамівців цього вечора прийшов на 10 хвилині. Бєсєдін заробив стандарт неподалік штрафного майданчика і за справу взялися переверені бійці. Гравці Славії вочевидь погано дивилися матч Динамо проти Шахтаря у Києві, тому проспали ривок Вербича під час виконання навісу від Циганкова. Словенець за таке суперника не пробачив, 1:0!

Міг Вербич оформити дубль вже на 18 хвилині, але удар динамівця потягнув Коларж.

Динамо віддало ініціативу гостям і ті почали нагнітати обстановку біля воріт Бойка. Чехи вдало використовували свої потужності (в плані фізичної гри) в атаці. Раз-по-раз Тецл і Ко вигравали боротьбу в опонентів і скидали на удар комусь зі своїх. Щастя киян, що постріли гостей блокували захисники, або ж вони були не влучні.

Ігрова перевага Славії вилилася в гол на 38 хвилині. Гол Тецла був чистий (на перший погляд), але боковий арбітр після довгої паузи підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд. Як показав повтор, офсайд був не у Тецла, а у його партнера, який завадив Бурді дограти епізод до завершення. Правильне рішення арбітра, яке викликало масу обурення гостей матчу (за що арбітр показав пару жовтих карток і вилучив помічника головного тренера Славії).

Фото FootballHub

Після перерви картина гри не змінилася. Славія домінувала у центрі поля домінував, тому всі надії покладалися індивідуальні здібності Циганкова та Вербича. Дуже важко було грати українській команді проти гренадерів Трпишовського.

На 68 хвилині Сікора змусив схопитися за голову всіх глядачів, що цього вечора зібралися на Олімпійському. Соучек прострілював уздовж воротарського майданчика, де самотній Сікора не зміг у падінні переправити м’яч у сітку – Бойко і захисники вже були безсилими.

Динамо відповіло… голом! Прорвало Бєсєдіна. Артем отримав приховану передачу від Циганкова і перекинув голкіпера Славії, 2:0!

Цей гол став нокаутуючим. Гості за інерцією спробували атакувати, але самі були ближчі до того, щоб пропустити втретє (Циганков мав непогані нагоди, проте не зумів забити). Натомість почалися відверті грубощі від гравців Славії, які прямо-таки полювали на ноги футболістів Динамо. Арбітр втримав гру під контролем і своїм свистком зафіксував перемогу киян.

В наступному раунді Динамо побореться з Аяксом, котрий у матчі-відповіді зі Стандардом не мав жодних проблем – 3:0 (у першій грі у Льєжі бельгійцям вдалося вилізти з 0:2, забивши на 67 і 90+4 хвилинах).