Динамо розгромило Цирль. Гольова конкуренція Солю і довгоочікуване повернення

Київське Динамо продовжило свій австрійський збір матчем проти команди Цирль, яка виступає у четвертому дивізіоні Австрії.

Про аматорський рівень Цирля говорить ще й те, що у поєдинку з киянами за австрійців грали ще й футболісти місцевого клубу Кематен.

На відміну від контрольного матчу проти Олімпіакоса, в якому Олександр Хацкевич задіяв гравців основного складу, з австрійською командою у старті на поєдинок знайшлося місце багатьом резервістам.

І знову у складі не було лідера киян Віктора Циганкова. Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про причини відсутності Циганкова у попередніх контрольних поєдинках Динамо.

Окремо слід відзначити, що місце у воротах зайняв Кучерук, який є третім голкіпером Динамо. Повернувся Дуелунд, у якого затягнулася відпустка через участь у молодіжному Євро. А в центрі нападу вийшов Бєсєдін. Шанс зіграти у старті отримав і Денис Попов, який дуже добре проявив себе на Чемпіонаті Світу U-20. Він же і міг відзначитися першим голом у матчі. В одному з епізодів Денис пробивав головою і влучив у поперечку.

Перший м’яч у зустрічі забив Бєсєдін. На 23-й хвилині Андрієвський навісив із кутового, а нападник киян з лінії воротарського майданчика головою переправив м’яч у ворота голкіпера Цирля — 1:0. На 32-й хвилині відзначився Буяльський. Віталій добре приклався з-за меж штрафного майданчика — 2:0.

Між першими двома забитими м’ячами Дуелунд отримав травму. Данець зіткнувся із суперником та змушений був залишити поле. Замість нього вийшов Де Пена. Уругваєць не став затягувати із забитим м’ячем і вже на 37-й хвилині збільшив перевагу динамівців — 3:0.

View this post on Instagram

Міккель Дуелунд приєднався до розташування команди і провів перше тренування на австрійському зборі!

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Jul 6, 2019 at 6:53am PDT

На початку другого тайму замість Алібекова вийшов Русин, і Динамо перейшло на гру в два нападники. А замість Кучерука місце у воротах зайняв Нещерет. Вперше цьогоріч на поле вийшов Піварич, який дуже довго заліковував травму. Він замінив у цьому матчі Шабанова.

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Jun 30, 2019 at 10:37pm PDT

Четвертий м’яч кияни забили на 65-й хвилині. Шапаренко впевнено переграв голкіпера при виході віч-на-віч — 4:0. Добив австрійців на 83-й хвилині Піварич. Хорват пробивав з лівого флангу у ближній кут, а голкіпер не впорався з ударом — 5:0.

Впевнена перемога Динамо над аматорами з Австрії. Кияни продовжили свою безпрограшну серію на австрійському зборі.