Динамо розібрало Ренн. Тепер давайте Астану

Динамо нарешті показало гру і досягло результату, які не можуть не подобатися!

Олександр Хацкевич залишився задоволений грою стартового складу у матчі з Шахтарем, тому на домашній поєдинок з Ренном вийшли всі здорові з тієї одинадцятки. Зміни були лише дві. Травмованого Піварича в основі замінив Кадар, а дискваліфікованого Шепелєва – Че Че.

Віримо в команду💙Стартовий склад FC Dynamo Kyiv на матч з Ренном⚡Які міста підтримують киян👇

Опубліковано FootballHub Четвер, 8 листопад 2018 р.

Гра розпочалася із розвідки. Команди не поспішали створювати моменти і першої гольової нагоди довелося чекати зі стандарту (кутові і штрафні заробляли в основному кияни).

Граці Ренна, мабуть, неуважно розбирали гру Динамо, адже м’яч, який вони пропустили на 14 хвилині – абсолютна копія гола Динамо у ворота Маріуполя (перенесений матч 4 туру). Циганков навісив на ближню стійку, де найспритнішим був Вербич. Словенець обережно зрізав м’яч головою у дальній кут воріт. 1:0!

Майже одразу динамівці створили другий небезпечний момент. Шапаренко пробивав з-за меж штрафного майданчика, але Кубек (резервний голкіпер Ренна) удар 10-ки Динамо перевів на кутовий. Ренн відповів спробою Бенсебаїні із 20 метрів – повз ворота.

Господарі поля мали подвоювати перевагу на 28 хвилині (або хоча б отримати право на пенальті). Кияни перехопили м’яч біля штрафного майданчика суперника і Шапаренко мав виводити Вербича віч-на-віч, але дуже сильно віддав передачу на словенця. Номінальний нападник Динамо пас Шапаренка таки прийняв і навіть намагався поцілити з гострого кута в порожні ворота, але на шляху м’яча опинився Циганков. Як показав повтор, капітана Динамо збивав Бен Арфа, але арбітр за воротами порушення проігнорував.

Будь-які нестандартні дії киян одразу створювали великі проблеми захисту гостей. Буяльський зі штрафного закинув за спину оборонців французького клуба, де Циганков обробив передачу і пробив у ближній кут – сейв ногою від Кубека врятував Ренн.

Другий тайм розпочався із дуже небезпечного моменту Ренна. Французи з неприпустимою легкістю розіграли комбінацію, яка завершилася прострілом до воротарського майданчика на Сарра – м’яч після удару нападника з другої спроби Бойко зафіксував.

Динамо відповіло супершансом Сідіклея. Господарі розіграли швидку атаку і бразилець мав би замикати простріл Кенджори, який віддав на порожні ворота, але м’яч по-зрадницьки полетів у бік бокової лінії.

Ренн ще раз показав, що погано готувався до матчу з Динамо на 68 хвилині. Фірмова подача Циганкова зі штрафного (аналогічна подачі на Вербича у матчі зі Славією) знайшла голову Миколенка – дебютний гол захисника за Динамо! 2:0!

Гол Миколенка став нокдауном, а нокаут наніс Шапаренко. Микола мав 2 супершанси за 3 хвилини. З першої спроби півзахиснику влучити у ворота не вдалося, а от друга завершилася красивим голом. 10 номер господарів пошив у дурні Ньямсі, обіграв захисника хитрим рухом і пробив у дальній кут воріт Кубека – без шансів для голкіпера Ренна. 3:0!

Ренн зміг відквитати один гол, за що має дякувати лінійному арбітру. Явний офсайд Ньянга боковий проґавив, а Сібачо відправив м’яч у порожні ворота динамівців.

Динамо перемагає в Києві Ренн і дихає у спину Астані на верхівці групи К. Казахстанський клуб вище завдяки особистим показникам – оскільки забив два м’ячі у ворота Динамо на НСК.