Динамо розібралося з Кривбасом. Супергра Ваната і Буяльського. ВІДЕО

Кривбас Юрія Вернидуба в матчі 10 туру УПЛ на виїзді зустрівся з невдахою єврокубкового сезону Динамо.

Гості активніше розпочали матч і створили перший по-справжньому небезпечний гольовий момент. Банада наважився на удар з-за меж штрафного майданчика киян – м'яч після рикошету від Попова пройшов поруч зі стійкою воріт Нещерета.

Динамівці довго не могли створити бодай щось біля воріт суперника, але допомогли гравці Кривбаса. На 20 хвилині Семенов обрізався, Сидорчук миттєво відпасував на Ваната, який розібрався один в один з Ловричем і пробив під поперечку воріт Сарнавського – 1:0!

За 2 хвилини ситуація повторилася. Татарков обрізався, Буяльський обігрався з Ванатом і пробив у кут воріт гостей – 2:0!

Після такого результативного вибуху гра заспокоїлася аж до компенсованого до першого тайму часу. Кабаєв проґавив ривок Якимця, який точним пасом знайшов у штрафному майданчику киян ніким не прикритого Дебелка – 2:1.

Одразу після перерви Дебелко міг оформити дубль. Тимчик невдало зіграв, вибивши м'яч на форварда гостей, який з меж штрафного майданчика пробивав по воротах Нещерета – молодий голкіпер врятував свою команду.

Динамо відповіло потужно. На 58 хвилині Циганков заробив пенальті (Дібанга зачепив вінгера киян) і сам же взявся виконувати одинадцятиметровий. Удар півзахисника збірної України з позначки Сарнавський відбив, але радів цьому Кривбас недовго. Атака господарів продовжилася: Караваєв віддав на Ваната, який пропустив м'яч на Буяльського і той влучним ударом в кут не залишив голкіперу гостей шансів – 3:1.

Ще одну нагоду забити мав Роман Дебелко. Форвард Кривбаса після подачі з кутового пробивав головою – м'яч прийняла стійка воріт Нещерета.

За декілька хвилин класно вдарив Микитишин, але Нещерет не менш класно врятував Динамо.

Команда Мірчі Луческу здобуває перемогу в непростому поєдинку.