Динамо – Шахтар. За ким стежить Баварія

Автор Дарія Конькова

Динамо та Шахтар – вивіска, що збуджує уяву фаната. Незважаючи на те, які саме команди затятих суперників змагаються між собою. Так, U-16 розіграли золото у фіналі зимового Кубка Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України-2019. У Кончі-Заспі біло-сині мінімально перемогли гірників.

Боротьба за перше місце, постійні сутички, а іноді навіть бійки – саме так проходять матчі основної команди Динамо та Шахтаря. Та у фіналі зимового Кубка Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України-2019 зустрінеться молодше покоління українських грандів U-16. Тренери обох команд вважають основною своєю місією – навчити хлопців грати в футбол та отримувати від нього задоволення.

Володимир Самборський – тренер Шахтаря U-16

Установка у нас завжди одна. Тобто ми завжди граємо першим номером незалежно від того, граємо ми з Динамо чи з якоюсь іншою європейською командою. Перед цією грою ніхто нікого не накручував. Це властиво більше першим командам, таке протистояння. Це – діти. Діти мають грати у футбол, мають вчитися грати у футбол, щоб потім росла достойна зміна для наших перших команд, для збірних України.

Сергій Процюк – тренер Динамо U-16

Кожен фінал – це стимул. Кожна команда хоче виграти, тому що це, мабуть, такий спортивний принцип – перемога. У змаганні між собою команди тільки ростуть. Коли хороший рівень, ігри такої напруги – це тільки плюс для наших підопічних.

Ці думки поділяють і підопічні обох тренерів. Але одна річ – говорити про матч, а інша – грати безпосередньо на полі.

Назар Волошин – гравець Динамо U-16

Шахтар така важка команда, завжди у нас боротьба з ними. Гарні стосунки з ними, не знаю, що сталося, намагалися грати з ними жорсткіше, тому що це футбол. Після матчу ми друзі.

Артем Фастов – воротар Динамо U-16

В нашому віці найголовніше – вчитися грати у футбол, а не дивитися на суперника. Ці емоції були після гри. Не проти кожного суперника так буває. Тільки проти таких особливих як Шахтар.

Кирило Попов – гравець Динамо U-16

У нас від початку матчу була установка забити перший м’яч. Нам це вдалося. Після цього нас попросили відійти назад, зустрічати на своїй половині.

Хоч результат був не на користь Гірників, наставники не поспішають з висновками. Навпаки, намагаються підтримати хлопців. Для них це – діти, яких треба хвалити навіть якщо результат не той, якого хотілося б.

Володимир Самборський – тренер Шахтаря U-16

Чесно, я ними сьогодні дуже задоволений. Навіть пишаюся тією грою, яку ми показали. Так, нехай ми програли, але ми програли за результатом, а не за грою.

Принциповість у стосунках між Динамо і Шахтарем виявляється не тільки у матчах, а й у повсякденному житті. Так чи інакше ці хлопчаки вже вирішили присвятити себе футболу. Але в кольорах лише свого рідного клубу. Можливо з часом їхня думка зміниться, а можливо таке ставлення вони збережуть на все життя.

Антон Боль – капітан Динамо U-16

Ні. В Шахтар я точно не буду переходити.

За одним з гравців Динамо вже уважно стежать топ-клуби Бундесліги. А деяким з них навіть вже пропонували приєднатися до німецької команди.

Назар Волошин – гравець Динамо U-16

Штутгарт, Лейпциг і Баварія запрошували. Але я не зміг поїхати в іншу країну, тому що ще немає 18 років і маю чинний контракт із Динамо Київ.

Хто стане наступними Ярмоленками, Зінченками і Зозулями?

Читай ще Як працює Академія Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також