Динамо тріумфує! Голи Ярмоленка та молодого таланта роблять результат. ВІДЕО

У середу, 1 травня, в рамках перенесеного матчу 5-го туру УПЛ Динамо приймало Верес.

Активно команди розпочали гру. Дуже насиченими вийшли перші хвилини. Тож, зі старту поєдинку стало зрозуміло, що ні для кого ця зустріч не стане легкою прогулянкою.

Було багато боротьби на полі, і перший момент у Динамо завершився взяттям воріт. На 40-й хвилині Бражко пробив зі штрафного, голкіпер Вереса відбив м’яч перед собою і Ярмоленко зіграв на добиванні — 1:0! Цей гол став 106-м на рахунку півзахисника у чемпіонаті України.

За рахунку 1:0 команди пішли на перерву.

Дещо напруженими для підопічних Шовковського виявились перші хвилини другого тайму через те, що Верес діяв більш впевнено і створив супермомент — Дахновський наніс потужний удар і, на щастя Динамо, Бущан зробив ефектний сейв.

Слід відзначити молодого голкіпера гостей матчу Ющишина, який не раз рятував свою команду.

На 4-й хвилині перебування на полі Пономаренко подвоює перевагу Динамо. Скориставшись передачею з правого флангу в центр штрафної, форвард розстріляв ворота суперника, не залишивши жодного шансу голкіперу Вереса — 2:0!  Таким чином, Пономаренко забиває дебютний м'яч за першу команду киян.

Не встигли прийти в себе підопічні Шандрука, як на 84-й хвилині Шепелєв поставив крапку у матчі, забивши м'яч після гольової передачі від Волошина.

У підсумку, 3:0 — Динамо дотискає Верес у грі з вогняним завершенням.