Динамо тріумфує! Кияни здолали 21-разового чемпіона в заключному матчі. ВІДЕО

Динамо провело заключний матч на зборах у Туреччині. Останнім суперником киян став 21-річний чемпіон Молдови Шериф.

У першій половині зустрічі команди створили обмаль моментів, але під завісу тайму меганагоду мав Буяльський. Лідери Динамо пробивав із меж штрафного майданчика, але воротар Шерифа парирував удар.

Майже одразу по перерві голкіпер молдовської команди зробив суперсейв. Він відбив удар у протихід від Волошина з декількох метрів.

Та на 58-й хвилині динамівцями таки вдалося забити. Підопічні Шовковського запресингували суперника і захисник помилився при передачі назад. Ванат перехопив пас, обіграв голкіпера і викотив на порожні ворота Буяльському, який з легкістю відправив м'яч у сітку – 1:0.

На 80-й хвилині гравці Динамо відзначилися вдруге і знову після помилки суперника. Вівчаренко обікрав футболіста Шерифа на фланзі, віддав до штрафного майданчика на Буяльського, той далі до воротарської зони на Волошина, який потужним ударом від поперечки вколотив м'яч у сітку – 2:0.

Тож, Динамо завершує збори впевненою перемогою з рахунком 2:0.