Динамо U-21 дотискає Маріуполь після смішної помилки Алібекова. ВІДЕО

У Маріуполі Динамо U-21 у номінально домашньому матчі вже у ранзі чемпіона молодіжної першості зіграло поєдинок 25 туру

Кияни досить експериментальним складом (частину гравців відправили до табору U-19, що продовжує боротьбу за золото) дуже швидко вийшли вперед у рахунку. Після вкидання з-за бокової на старті третьої хвилини гри Ярослав Надольський закрив м’яч корпусом і з розвороту прошив ближній кут воріт Павла Кравцова – 1:0. Цей гол став для півзахисника 13-тим цього сезону.

За чверть години гри динамівці талановито “наварили” біля своїх воріт. Ахмед Алібеков, котрий вийшов на позиції центрального оборонця, загубився у просторі: хотів головою віддати голкіперу, а вийшов вивірений пас просто на ногу суперникові. Мирослав Трофимюк у торкання подарунком скористався сповна – 1:1.

В середині тайму кияни знову змогли вийти уперед – захисники Маріуполя проґавили Олега Власова на лівому фланзі широкої атаки і півзахисник потужним ударом у дев’ятку вдруге прошив Кравцова – 2:1.

По перерві Маріуполь намагався активніше діяти в атаці і зрівняти рахунок. Помилки Алібекова та загалом розбалансованої оборони Динамо сприяли цьому. Та номінальні гості або не влучали по воротах, або, як Трофимюк, цілили у поперечку. Зрештою, кияни втримали п’яту поспіль перемогу – 2:1.