Динамо визначило позицію, яку хоче підсилити. Кияни зв'язувалися з ексгравцем клубу

Динамо перебуває в пошуках досвідченого гравця. 

Як повідомив Михайло Співаковський в ефірі програми ТаТоТаке, головною трансферною ціллю киян є позиція центрального захисника. Більше того, за інформацією журналіста, український клуб навіть зв'язувався зі своїм колишнім оборонцем Александаром Драговичем, але той не захотів їхати в Україну.

Александар Драгович ДинамоPhoto by Getty Images

Зараз головна трансферна мета Динамо – це центральний захисник. Я знаю, що була певна симпатія до Володимира Салюка з Чорноморця і думали, чи варто викладати клаусулу мільйон, але погодилися все ж таки обирати з більш досвідчених центральних захисників. Дійсно, в УПЛ немає вибирати з кого. Я чув, що розглядалася кандидатура ексзахисника Динамо Драговича, абсолютно серйозно. Начебто керівництво Динамо виходило на нього, але Драгович сказав: "Ні, зараз не в Україну, будь ласка". Це можна легко зрозуміти, бо зараз будь-якому легіонеру треба своїй родині продати подорож в Україну.

Нагадаємо, Драгович виступав за Динамо з 2013-го року по 2016-й роки. За киян він зіграв 111 матчів (2 голи, 2 асисти) і здобув два чемпіонства, два Кубки та Суперкубок України.

Читайте також: Тому такий результат© Ротань назвав ключову причину поразки від іспанців на Євро

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також