Динамо вже четверте! Десна посуває киян завдяки розправі над Колосом

У Києві команди боролися за перемогу за непростих погодніх умов.

Перший матч після карантинної паузи в УПЛ відбувся у Києві. На стадіоні Оболонь під супровід дощу Десна подужала Колос завдяки вдалому другому тайму. У першій половині бажання номінальних господарів нівелювало різницю в силі суперників, але у другій сорокап’ятихвилинці чернігівці взяли своє.

Перший забитий м’яч записав на себе капітан Десни Денис Фаворов. Затяжна атака гостей завершилася подачею Андрія Тотовицького у штрафний майданчик, де Фаворов без проблем перестрибнув інертного Владислава Ємця – 0:1.

Колос майже одразу міг рахунок зрівняти. Арні Вільхамссон упав у штрафному майданчику, арбітр зустрічі Юрій Іванов зафіксував небезпечну гру з боку того ж Фаворова – пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати Вадим Мілько. Футболіст Колоса свою дуель голкіперу Десни Євгену Пасту програв – сейв.

Чернігівці вирішили більше не доводити своїх вболівальників до стану тривоги і на 84 хвилині Євген Картушов зняв всі питання. Атакувальний гравець команди Олександра Рябоконя вийшов віч-на-віч з Антоном Яшковим і пробив точно у кут воріт ковалівців – 0:2.

Фото ФК Десна

Перемога Десни на характері допомогає їм посунути Динамо на четверту сходинку турнірної таблиці УПЛ.