Динамо. Переможне завершення австрійського збору

Динамівці зіграли контрольний матч проти Вікторії Плзень із Чехії. Це був останній поєдинок на австрійських зборах. До цього були перемога над Карабахом (1:0), нічия з Тяньцзинь Цюаньцзянь (3:3) та Люцерном (1:1), перемоги над Ботошані (1:0) та Тельфсом (9:0).

Дуже активно у першому таймі діяв Володимир Шепелев, Владислав Калитвинцев намагався загострювати, а новачок Че Че грав дуже обережно.

Не було навіть у запасі Вербича та новачка Сідклея.

Незважаючи на статус товариського матчу, фани Вікторії запалювали фаєри та вивішували банери.

У першому таймі обидві команди багато контролювали м’яч, і не ризикували йти вперед.

Наприкінці тайму чехи мали 2 моменти. Спочатку врятував Бойко, а потім гравець Вікторії не влучив у ворота.

На 60-й хвилині Віталій Буяльський ефектно відкрив рахунок, пробивши у правий кут, воротар навіть не ворухнувся.

За дві хвилини Че Че фантастичним пасом вивів віч-на-віч Калитвинцева, але Владислав цю нагоду не використав та пробив у кіпера. Андрієвський і Шапаренко значно пожвавили гру у другому таймі.

У кінці матчу Андрієвський вивів віч-на-віч Смирного і той подвоїв перевагу Динамо – 2:0 у матчі з учасником групового етапу Ліги чемпіонів.