Дива не сталося! Англія з голом Кейна і шедевром Сака впевнено перемагає Україну. ВІДЕО

Збірна України свій шлях у відборі на Євро-2024 розпочинала матчем із Англією на Вемблі. На цей поєдинок синьо-жовті мали дві втрати: не могли зіграти Ярмоленко і Попов.

Руслан Ротань дещо здивував стартовим складом на зустріч із англійцями. Мова про появу з перших хвилин Георгія Судакова і відсутність Віктора Циганкова, особливо після новини про не потрапляння у заявку на матч Андрія Ярмоленка.

Стартовий склад збірної України на АнгліюСкріншот із Facebook УАФ

Збірна Англії очікувано з перших хвилин взяла ініціативу під свій контроль, а при втраті м’яча включала високий пресинг, через що українцям було дуже важко перейти на половину поля суперника.

Наша національна команда досить надійно грала в обороні і за перші 20 хвилин англійці лише раз пробили у площину воріт – після навісу з лівого флангу Кейн завдав удару головою, але Трубін впевнено забрав м’яч до рук.

Захист збірної України тримався до 37-ї хвилини… Сака зліва виконав подачу до воротарської зони, Степаненко та Караваєв не зуміли дотягнутися до м’яч і Кейн із декількох метрів прошив Трубіна – 1:0.

А за декілька хвилин Сака до асисту додав ще й гол. Вінгер Арсенала отримав передачу від Хендерсона поблизу штрафного майданчика збірної Украни, розвернув Матвієнка і з лівої закрутив м’яч у верхній кут воріт Трубіна – 2:0.

Підопічні ж Ротаня за перший тайму не завдали жодного удару в площину воріт збірної Англії.

По перерві картина гри не надто змінилася. Англія усе ще продовжувала тримати ініціативу, проте і українці почали частіше грати з м’ячем на половині поля суперників, щоправда до удару так і не доходило.

По ходу другого тайму Ротань зробив п'ять замін: з’явилися Циганков, Буяльський, Соболь, Довбик та Коноплянка. Проте відіграти бодай один м’яч нашій національній команді так і не вдалося. Більше того, українці не завдали жодного удару в площину воріт.

Натомість, наприкінці зустрічі англійці ледь не забили ще. Спочатку з декількох метрів пробивав Галлахер, а потім завдав удару головою Вокер, але в обох моментах Трубін був на висоті. На останніх хвилинах український голкіпер врятував ще й після пострілу від Гріліша.

Тож, збірна України поступається Англії на Вемблі 0:2.