Трубін зробив суперсейв за Бенфіку! Українець врятував перемогу для клубу. ВІДЕО

Анатолій Трубін вкотре продемонстрував свою майстерність. Українець відзначився чудовим сейвом у матчі 14-го туру чемпіонату Португалії Брага – Бенфіка.

На 13-й хвилині зустрічі голкіпер лісабонців парирував постріл від Джало майже з лінії штрафного майданчика у кут воріт – Трубін у стрибку відбив м'яч.

Згодом, уже на третій доданій до другого тайму хвилині, Трубін знову врятував Бенфіку від пропущеного м’яча, Банза пробив у протихід голкіперу з меж штрафної зони, але українець ногою зумів парирувати цей удар, чим і дозволив своїй команді перемогти 1:0.

У підсумку, відомий стастично-аналітичний портал WhoScored назвав українця найкращим гравцем матчу (MVP) та поставив йому найвищу оцінку 8,2 бала.