Ексгравець Динамо отримав позитивний результат на COVID просто під час матчу

Незвична ситуація сталася з колишнім гравцем Динамо. Збірна Хорватії напередодні матчу Ліги Націй зі Швецією, який відбудеться 14 листопада, здала тести на коронавірус. Але їхні результати балканці отримали просто під час товариської зустрічі.

Позитивний результат тесту на COVID-19 отримав захисник збірної Хорватії Домагой Віда. Ексгравець Динамо відіграв перший тайм проти Туреччини і тільки в перерві хорватська делегація отримала результати тестування. Головний тренер балканців одразу провів заміну, а самого футболіста ізолювали від команди.

Хорватська асоціація футболу вже виступила із офіційною заявою щодо ситуації із тестами:

Усі гравці та персонал збірної Хорватії напередодні матчу проти Туреччини отримали негативні результати тестів на COVID. У день матчу був проведений ще один етап тестування, який вже передував матчу Ліги Націй зі Швецією. Асоціація отримала його результати опівночі. Із цих даних стало відомо, що Домагой Віда отримав позитивний результат. Безпосередньо наша медична служба отримала цю інформацію вже в перерві гри.

Оскільки головний тренер Златко Далич на той момент вже прийняв рішення щодо заміни футболіста, то медична служба ізолювала гравця від решти команди. Віда, згідно з правилами, проведе декілька наступних днів на самоізоляції у Стамбулі. Інші члени національної команди із негативними тестами повинні відправитися у Стокгольм. Ми вважаємо, що збірна Хорватії виконала усі епідеміологічні міри відповідно до протоколу УЄФА

Матч між збірними Хорватії та Туреччини завершився із рахунком 3:3. Вже найближчого вікенду обидві команди зіграють матчі 5-го туру Ліги Націй. Хорватія гостюватиме у Швеції, а збірна Туреччини вдома зіграє з Росією.