Ексгравець Динамо громить екстренера Шахтаря. Евертон Миколенка знищує Брайтон Де Дзербі. ВІДЕО

Віталій Миколенко разом із Евертоном створив СЕНСАЦІЮ у 35-му турі АПЛ. Іриски на виїзді знищили Брайтон Роберто Де Дзербі, який бореться за вихід у єврокубки, 5:1!

Підопічні Шона Дайча вийшли вперед у рахунку вже на 33-й секунді зустрічі! Калверт-Льюїн після передачі від Дукуре відправив м'яч у ворота.

На 29-й хвилині відзначився уже сам Дукуре після передачі від Макніла. Ще до перерви Брайтон пропустив втретє. Голкіпер Брайтона Стіл випадково зрізав м'яч у власні ворота після прострілу з лівого фланга – 0:3 після першого тайму.

А вже по перерві дублем у ворота "чайок" відзначився Макніл. Спочатку на 76-й хвилині він, після того як обіграв захисника і голкіпера, покотив м'яч у порожні ворота – 0:4.

А вже на останній хвилині зустрічі Макніл поставив масну крапку, прошивши Стіла потужним пострілом у ближню дев'ятку. Брайтон зумів відповісти лише одним голом Мак Аллістера на 79-й хвилині. Тож, у пісумку 1:5 на табло.

Віталій Миколенко відіграв увесь поєдинок і отримав досить високу оцінку від статистично-аналітичного порталу WhoScored – 7,3.

Оцінка Миколенка за матч із БрайтономСкріншот із сайту WhoScored

Після цієї перемоги Евертон набирає 32 пункти і тепер команду від зони вильоту відділяє 2 бала.