El Moneyco. Чиї клаусули більші?

Футбольний світ з’їхав з глузду. Сучасні ціни на футболістів просто шокують. Футбол все більше стає схожим на бізнес, де кожна команда намагається вторгувати якомога більше грошей. Саме для цього клуби при підписанні нових контрактів прописують, просто, приголомшливі клаусули. До вашої уваги ТОП-10 найбільших сум у світовому футболі.

Реал Мадрид та Барселона повністю займають весь топ. Клуби мають у своєму розпорядженні найкращих гравців у світі, тому їх застережливість цілком зрозуміла. Однак, цифри більш ніж приголомшливі.

  1. Кріштіану Роналду

Один з найкращих футболістів в історії буде вашим всього за 1 мільярд євро! Нинішній контракт розраховано до 2021 року.

2. Карім Бензема

Ви можете його любити чи ненавидіти, але його трансфер вам буде вартувати також 1 мільярд євро! Контракт розраховано до 2021 року.

3. Ліонель Мессі

Закриває топ-3 жива легенда Барселони. Його клаусула складає 700 мільйон євро, а контракт розраховано до 2021 року.

4.  Іско

Реал Мадрид перестраховується й щодо молодих зірок. В контракті до 2022 року клаусула футболіста складає 700 мільйонів євро!

5. Гарет Бейл

Валлієць свого часу був найдорожчим трансфером в історії. Нині ж його сума відступних складає 500 мільйонів євро, а контракт розрахований до 2022 року.

6. Жерар Піке

Іспанець – новачок в цьому топі. В нещодавно підписаній угоді до 2022 року його клаусула складає 500 мільйонів євро.

7. Марко Асенсіо

Сума відступних молодого дарування вершкових становить 500 мільйонів євро. Контракт розраховано до 2023 року.

8. Серхіо Роберто

Разом з Піке молодий іспанець підписав нову угоду з Барселоною. Згідно контракту клаусула становить 500 мільйонів євро (зросла з 40 мільйонів у порівнянні з попереднім контрактом). Термін дії до 2022 року.

9. Філіппе Коутіньйо

Барселона відразу перестраховується і ставить клаусулу в розмірі 400 мільйонів євро на свого новачка. Контракт розраховано до 2023 року.

10. Усман Дембеле

Молода зірка Барселони також знаходиться під захистом  – 400 мільйонів євро. Угода розрахована до 2022 року.

Заради справедливості слід додати ще одного футболіста в цей список. Оскільки в топі повне домінування 2 іспанських команд, лише один клуб не з Іспанії поставив таку ж космічну суму на свого футболіста. У контракті Хамеса з Баварією сума відступних за футболіста становить 500 мільйонів євро!

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також