Евертон зупиняє Ліверпуль. Миколенко з командою втримує результат у мерсисайдському дербі. ВІДЕО

У 6-му турі АПЛ на Гудісон Парк відбулося мерсисайдське дербі – Евертон приймав Ліверпуль.

Віталій Миколенко як завжди потрапив до стартового складу.

Зі стартових секунд зустрічі почалася боротьба за кожен клаптик футбольного поля. Тому перший удар у площину воріт завдали лише на 23-й хвилині. І зробили це гравці Евертона. Гордон був першим на підбиранні після кутового і з-за меж штрафного майданчика в дотик пробив у кут. Аліссон дуже впевнено забрав м’яч до рук.

А ось на 32-й хвилині іриски були дуже близькі, щоби забити. Мопе отримав передачу у штрафній зоні суперника і намагався пробити з розвороту, але його удар заблокував захисник. На підбиранні першим опинився Девіс, який в дотик крутив у дальній кут воріт – м’яч влучив у стійку.

Ліверпуль відповів набагато гострішим моментом на 43-й хвилині. Після довгої діагоналі з глибини Нуньєс прийняв м’яч поблизу воріт Евертона і другим дотик завдав удару. Пікфорд відбив у поперечку. На підбиранні першим був Діас, він змістився поближче до центру і завдав потужного пострілу, але влучив у стійку.

Другий тайм Ліверпуль розпочав дуже активно, напосівши на ворота Евертона. Але захисту і Пікфорду вдавалося втримати свої ворота сухими.

На 65-й хвилині супернагоду змарнували господарі. Іриски підловили Ліверпуль на контратаці, Грей протягнув м’яч з флангу до штрафного майданчика і віддав на Мопе. Нападник Евертона, який опинився сам перед воротами, не зумів переграти Аліссона і влучив у воротаря команди Клоппа.

На 69-й хвилині Евертон таки забив, щоправда, після перегляду VAR взяття воріт було цілком правомірно скасовано.

Наприкінці матчу Пікфорд вкотре врятував свою команду від пропущеного м’яча. Салах виконав подачу з правого флангу до штрафного майданчика на Фірміно, бразилець випередив захисника і в дотик пробив – сейв голкіпера Евертона.

Ледь не вирвав перемогу для Ліверпуля Салах. Але на останній доданій до основного часу хвилині єгиптянин влучив у стійку.

Тож, жодна із команд так і не зуміла забити. Мерсисайдське дербі завершується з рахунком 0:0.

Для Евертона це вже четверта нічия поспіль. Команда Френка Лампарда після 6-ти турів має 4 очки.