ЄВРОФУТБОЛ. Улюбленець Ярмоленко, ефектний Мілевський, оцінки Зінченка та Малиновського

Такі різні, але цікаві вихідні для українських легіонерів! Ярмоленко став зірковим обличчям, Мілевський-асистент , Ман Сіті зганьбився, а  Малиновський повинен стати особливим.

Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко стає справжнім зірковим обличчям Вест Гема. Його результативна та ефектна гра в останніх матчах з Борнмутом та Манчестер Юнайтед не залишила байдужими англійських вболівальників.

Українець навіть став головним героєм анонсу поєдинку з Крістал Пелас.

У першому таймі матчу із Крістал Пелас Андрій був досить активним. Відпрацьовував багато в обороні, знаходив вільні зони, розтягував оборону гостей. Особливо запам’яталося його вривання у штрафний майданчик Крістал Пелас і просто ідеальна передача на Аллера. Центральному нападнику Молотобійців треба було лише не влучити у голкіпера з 5 метрів. Але саме це він і зробив.

Зв’язка Ярмоленко-Аллер спрацювала вже у другому таймі, тільки в ній з’явився посередник. Андрій отримав м’яч перед штрафним майданчиком, віддав хорошу передачу на Фредерікса, а той прострілив на Аллера. Форвард Вест Гема забив.

Після цього гості змогли перехопити ініціативу та навіть двічі забили. Коли Крістал Пелас забивав другий м’яч, то Ярмоленка на полі вже не було. Його на 78-й хвилині замінив Вілшир.

Після поразки деякі вболівальники обурювалися, говорячи про те, що Пеллегріні за нічийного рахунку випустив повільного центрального півзахисника, в той час, коли треба було забивати другий м’яч.

Ярмоленко отримав за цей матч від порталу WhoScored середню оцінку 6.4. Найкращим у його команді став Фредерікс, який відзначився асистом, а найгіршим став воротар Роберто.

Артем Мілевський

Артем Мілевський веде Динамо Брест до чемпіонства. У черговому турі чемпіонату Білорусі Динамо зустрічалося із Нєманом, а українець відзначився ефектним асистом. Артем класно розібрався у штрафному майданчику господарів та віддав видав чудовий пас п’ятою на Савіцкого, який і забив єдиний м’яч у поєдинку. Гол дивіться у відео до цього матеріалу.

Після матчу Міля навіть встиг вступити у перепалку в інстаграмі. Написав про повагу до старших та традиційно для себе, звернувся до клоунів.

Команда Мілевського, Нойока і Хобленка продовжує лідирувати у чемпіонаті Білорусі. БАТЕ відстав від Динамо на чотири очки. На українців чекає цікава боротьба за чемпіонство.

Руслан Малиновський

Руслан Малиновський продовжує отримувати ігровий час у Аталанті, але поки є гравцем найближчої заміни. Тренер Бергамасків Джан П’єро Гасперіні лише одного разу у цьому сезоні довірив місце у старті українцеві. Непотрапляння до основи Малиновського він пояснив в одному з останніх інтерв’ю.  На думку Гасперіні, має статись щось особливе, аби Малиновський витіснив зі старту Гомеса, Сапату чи Ілічича.

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Не сталося винятку і в матчі з Лечче. Малиновський вийшов на 74-й хвилині, але до цього моменту Аталанта вже розносила гостей з рахунком 3:0. За присутності на полі Малиновського Лечче зміг одного разу забити.

Малиновський не вразив своєю грою, за що і отримав один із найнижчих балів у команді — 6.2.

Та є один важливий показник, за яким Малиновський став найкращим у матчі — відсоток точних передач. Руслан не помилився у жодній передачі. Так, він зіграв найменшу кількість хвилин серед усіх гравців, але і в попередніх матчах українець демонстрував дуже пристойні цифри.

Олександр Зінченко

Манчестер Сіті сенсаційно поступився на Етіхаді Вулвергемтону. Гвардіола вирішив задіяти в першому таймі на лівому фланзі оборони не Олександра Зінченка, а номінально правого захисника Жоау Канселу. Українець вийшов на поле вже у другому таймі. Сіті зганьбився після 80-ї хвилини, пропустивши двічі.

В обох пропущених м’ячах провини Зінченка не було, але і запам’ятатися українець нічим не зміг. Як наслідок — середня оцінка 6.3 від WhoScored.