Фантастична атмосфера і перемога Динамо. Кияни розібралися з Легією. ВІДЕО

Матч миру зіграли в Польщі.

Київське Динамо поєдинком із Легією розпочало серію благодійних матчів, кошти з яких підуть на вирішення гуманітарних проблем, викликаних російським вторгненням в Україну.

Підопічні Мірчі Луческу з перших хвилин показали, що гратимуть лише на перемогу. Вже на 3 хвилині Буяльський після передачі Циганкова вийшов віч-на-віч з Кікольським і елегантно того перекинув – 0:1!

Міг дуже швидко зрівняти рахунок на табло орендований Легією у киян словенецьВербич. Вінгер із меж штрафного майданичка пробивав у ближній кут воріт Бущана – стійка врятувала українську команду.

Ще раз каркас воріт допоміг Бущану і партнерам на 33 хвилині. Вербич віддав на Младеновича, а той з гострого кута пробив у поперечку воріт киян.

Мали гості перед перервою збільшувати свою перевагу. Антюх вийшов віч-на-віч із голкіпером польської команди, але замість передачі на Циганкова ексгравець Колоса вирішив перекидати Кікольського – сейв.

Другий тайм розпочався з обміну голами. На 54 хвилині Стржалек зрівняв рахунок, перегравши Бущана після передачі партнера по команді з флангу – 1:1.

Сумували українці недовго. Вже за 2 хвилини Буяльський вивів Бєсєдіна на рандеву з голкіпером Легії і нападник Динамо не змарнував такий шанс – 1:2!

Бєсєдін на 71 хвилині оформив дубль. Шепелєв знайшов свого форварда у штрафному майданчику суперника, а той на замасі прибрав захисника і пробив точно під стійку воріт господарів – 1:3!

Динамо перемагає у стартовому матчі серії благодійних поєдинків.