Фантастичний Герреро. Зоря перемагає Чорноморець і наближається до лідерів. ВІДЕО

Зоря на правах фаворита у матчі з Чорноморцем пішла в атаку з перших хвилин.

Підопічні Ван Леувена почали тиснути на оборону команди Григорчука не тільки своїми атаками, а й високим пресингом. Це принесло результат на 16 хвилині зустрічі. Бражко перехопив м'яч біля штранфого майданчика гостей і відпасував під удар Герреро, який в дотик відправив м'яч у сітку воріт Нєпогодова – 1:0!

Майже одразу луганці могли забити вдруге, але змарнували вільний удар поблизу воріт одеситів.

Захист Чорноморця страждав від втрат в центрі поля і в одному з таких епізодів Зоря забила вдруге. Русин перехопив м'яч, Антюх ігровий снаряд підхопив, протягнув до штрафного майданчика гостей і потужним ударом відправив м'яч під стійку воріт Нєпогодова – 2:0.

Здавалося, що скоріше Зоря заб'є свій третій м'яч, ніж одесити спроможуться створити щось небезпечне біля воріт Сапутіна, але гості зуміли здивувати команду Ван Леувена. На останній хвилині основного часу першого тайму Бадібанга навісом з флангу знайшов у штрафному майданчику господарів Єрмакова, який ударом головою відправив м'яч у дев'ятку воріт луганців – 2:1!

Після перерви гра пішла на зустрічних курсах.

Чорноморець надихнувся забитим м'ячем Єрмакова і почав набагато сміливіше атакувати ворота Сапутіна. Голкіперу Зорі неодноразово допомагали захисники господарів, які блокували чи перехоплювали спроби одеситів.

Луганці відійшли назад і спробували підловити команду Григорчука на контратаці. Одразу два супермоменти господарі змарнували таким чином. Спочатку Мишньов не пробив після перехоплення і передачі від Герреро, а згодом у схожій ситуації Антюх не став бити по порожніх воротах Нєпогодова після прориву і передачі все того ж Герреро.

Приклад того як треба використовувати передачі від Герреро партнерам по команді продемонстрував Русин. На 79 хвилині панамець на фланзі обіграв Васильєва і віддав під удар Русину, який в один дотик відправив м'яч у кут воріт Нєпогодова – 3:1!

На останніх хвилинах Чорноморець спробував відквитати бодай один м'яч, але захист Зорі витримав. Луганці продовжують боротьбу за зону Ліги чемпіонів.