Ярмоленко повернувся і забив! Динамо переїжджає Ворсклу в матчі УПЛ. ВІДЕО

У неділю, 31 березня, відбувся поєдинок 22-го туру УПЛ між київським Динамо та полтавською Ворсклою.

Хоч Динамо і контролювало хід подій на полі з самого початку матчу, перший перспективний момент кияни створили тільки на 19-й хвилині. Ванат пробив з гострого кута – Павлюк заблокував удар форварда. Далі шанс відкрити рахунок мав Волошин, але Ісенко врятував свою команду, зробивши ефектний сейв.

Довго пристрілюючись до воріт, Динамо забило м’яч на 30-й хвилині. Прийнявши пас від Сироти, Ванат розібрався одразу з декількома захисниками та воротарем Ворскли і переправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

Пропущений гол став холодним душем для полтавчан, який змусив піти вперед. Підопічні Долганського розігнали стрімку атаку, Кане потужно пробив – Тимчик вибив м'яч з лінії воріт!

Після довготривалої паузи, яка була пов'язана з повітряною тривогою, Динамо подвоїло свою перевагу. Після подачі з кутового Бражко результативно розстріляв ворота Ісенка – 2:0 на користь киян.

На початку другого тайму Шапаренко довів рахунок до розгромного! Гравець Ворскли сфолив на Ванаті у штрафному, за що арбітр матчу призначив пенальті, який реалізував півзахисник Динамо – 3:0. Зазначимо, що цей гол став першим для Шапаренка в УПЛ у поточному сезоні.

Важливою подією матчу для Динамо стало повернення на поле Ярмоленка, який не грав з 1 жовтня. На 66-й хвилині поєдинку зірковий гравець киян замінив Кабаєва.

Наприкінці матчу кияни створили справжню гольову феєрію. Спочатку дубль оформив Шапаренко, отримавши фантастичний пас від Волошина, потім Ярмоленко перекинув м'яч через Ісенка – 5:0!

Супершанс відквитати один гол мали полтавчани – і вони ним скористались! Корнієнко віддав передачу від лівої бровки у центр на Ковталюка – той влучно пробив у дотик – 5:1.

5:1 – підопічні Шовковського б'ють Ворсклу у Полтаві.