Фантастичний гол Нойока за Динамо Брест

У 7-му турі Вищої Ліги Білорусі Динамо Брест приймало Городею. Артем Мілевський та Олексій Хобленко почали матч на лаві запасних. А от Олександр Нойок з’явився із перших хвилин поєдинку.

І на 33-ій хвилині відзначився голом. Українець взявся виконувати штрафний. Відстань до воріт була пристойна, але Нойок вирішив пробивати. Партнер по команді відкотив йому м’яч під удар, а українець з правої потужно поцілив у верхній кут воріт. Так Нойок відкрив рахунок у матчі – 1:0.

За Динамо Брест також відзначалися Нехайчик (оформив дубль) та Лаптєв. У другому таймі вийшли на поле й інші українці: Артем Мілевський та Олексій Хобленко. Щоправда, відзначитися їм не вдалося.

У підсумку Динамо Брест здобуло перемогу з рахунком 4:0. Після 7 турів команда українців посідає першу сходинку в турнірній таблиці.