ФАНТАСТИКА! Довбик та Циганков забивають і приносять перемогу Жироні. ВІДЕО

Артем Довбик і Віктор Циганков запалюють за Жирону.

Саме українці принесли каталонському клубу перемогу в матчі 12-го туру Ла Ліги з Осасуною (4:2).  Довбик відзначився двома асистами і голом, а Віктор Циганков, який з'явився на заміну на 70-й теж записав до свого активу забитий м'яч.

Спочатку, на 16-й хвилині, Довбик отримав передачу в штрафному майданчику Осасуни і в дотик викотив на порожні ворота Івану Мартіну, який з декількох метрів не схибив.

На 71-й хвилині Довбик сам відзначився голом. Нападник з меж воротарської зони головою замкнув подачу від Гутьєрреса. Так рахунок у матчі став 2:2.

А вже на 81-й хвилині з асиста Довбика забив Циганков. Форвард Жирони у штрафному майданчику скинув на ексгравця Динамо, який з другої спробив відправив м'яч у ворота Серхіо Еррери – 2:3!

Тепер у Довбика 7 голів і 5 асистів у 15-ти матчах за Жирону, а для Циганкова це 2-й забитий м'яч.