Фантастика Динамо. Кияни з суперголом долають чемпіонів Іспанії. ВІДЕО

Стиковий поєдинок Депортиво та Динамо можна без перебільшень назвати гостросюжетним

У Ігоря Костюка перед матчем з іспанцями було багато головного болю через кадрові втрати. Травмованих (хворих) і дискваліфікованих було стільки, що довелося міняти ледь не половину звичного основного складу.

Можливо, незіграність київських юнаків і зіграла свою роль вже на 4 хвилині. Ігнатенко потягнув удар Фігероа, але на добиванні найспритнішим виявився Нахера – 1:0.

Динамівці відповіли миттєво. На 6 хвилині Дячук після подачі з кутового пробив у стійку. Але після серії рикошетів і боротьби м'яч відскочив на ніким не прикритого Антона Царенка, який із декількох метрів переправив м'яч у сітку воріт – 1:1!

За рівного рахунку господарі діяли цікавіше. Іспанці намагалися дивувати гостей креативом в атаці і постійно персингували при втраті м'яча. На 26 хвилині такий тиск приніс результат. Голкіпер Динамо Ігнатенко затягнув з вибиванням м'яча і Рубен Лопес в підкаті переправив м'яч у ворота української команди – 2:1.

Цей же Рубен Лопес за 10 хвилин перетворився із героя на антигероя. Півзахисник Депортиво безцеремонно збив Скрипника – друга жовта картка – вилучення.

Після перерви киянам необхідно було забивати.

Близьким до гола був Віктор Блізніченко. Вінгер Динамо після передачі Яцика пробивав у ближній кут воріт Суареса – сейв голкіпера Депортиво.

Атака української команди не могла здивувати знекровлених вилученням господарів. Проте своє слово сказав капітан Динамо Олександр Яцик. На 75 хвилині півзахисник киян прийняв м'яч на фланзі, змістився в центр і пробив точно у дальню дев'ятку воріт Суареса – 2:2!

Мав виривати для Динамо перемогу Попов. Нападник гостей на 82 хвилині з меж воротарського майданчика пробивав після передачі Блізніченка – сейв голкіпера Депортиво.

Більше голів з гри вболівальники не побачили, тому долю путівки в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА визначила серія одинадцятиметрових.

Серію пенальті до свого активу записав голкіпер Динамо Денис Ігнатенко, який потягнув два удари з позначки (і ще один удар прийняв на себе каркас воріт). 2:2 у грі та 2:3 після одинадцятиметрових!

Динамо виходить до наступного раунду змагань!