Фантастика з Англії! Голкіпер забив у компенсований час і врятував від поразки. ВІДЕО

За такі моменти люди і обожнюють футбол.

Матч 3-го туру Чемпіоншипу між Сандарлендом і КПР (Квінз Парк Рейнджерс) подарував уболівальникам справжню драму наприкінці зустрічі. До 87-ї хвилини зустрічі господарі вели у рахунку 2:0, але потім гості здійснили фантастичний камбек за 5 хвилин.

Спочатку Шер розкішним ударом зі штрафного у дев'ятку скоротив відставання, а вже у компенсований час голкіпер КПР Дьєнг приніс своїй команді нічию. Воротар підключився на стандарт і після подачі з правого флангу виграв повітря у захисників і переправив м'яч головою у сітку воріт – 2:2.