Фани Евертона добили. Ліверпуль програє і, схоже, втрачає шанси на перемогу в АПЛ. ВІДЕО

Евертон на Гудісон Парк перемагає Ліверпуль у мерсисайдському дербі.

Іриски в домашньому поєдинку здолали команду Клоппа з рахунком 2:0, відзначившись по голу в кожному з таймів. На 27-й хвилині Макаллістер дуже невдало вибив м'яч, прямо на Брентвейта і захисника Евертона ударом із близької відстані прошив Аліссона – 1:0.

А вже по перерві хлопці Шона Дайча вдруге засмутили Ліверпуль. Після подачі з кутового Калверт-Льюїн головою переправив м'яч у сітку воріт – 2:0.

Повністю добили команду Клоппа вболівальники Евертона, які скандували: "Ви програли Лігу на Гудсон Парк".

За 4 тури до кінця чемпіонату Ліверпуль має 74 пункти і займає другу сходинку. Першим йде Арсенал, у якого 77 очок. Третім наразі йде Манчестер Сіті, у якого 73 бали, але в містян ще два матчі у запасі і потенційно вони можуть вийти на першу сходинку в АПЛ.

Нагадаємо, Віталій Миколенко відіграв у матчі з Ліверпулем лише тайм через травму, яку отримав наприкінці першої половини зустрічі.