Фани Гента: Яремчук – просто звір! Деталі травми Пластуна

Роман Яремчук продовжує зачаровувати вболівальників Гента. Команда Яремчука, Безуса і Пластуна після трьох поспіль виграних матчів приїхала до Зульте-Варегема.

В середині першого тайму Роман Яремчук реалізував пенальті. На той момент його команда вже поступалась у рахунку. Схожий сценарій продовжився і після перерви. Зульте-Варегем знову вийшов вперед, а нападник збірної України знову зрівняв рахунок. Другий гол Гента став наслідком активного пресингу у центрі поля. Яремчук підхопив м’яч і на високій швидкості увірвався до штрафного майданчика та пробив у кут.

Але окрім позитивних моментів для Романа Яремчука, були у цьому матчі і не надто приємні події. Наприкінці матчу Гент залишився в меншості. Оджиджа-Офоє порушив правила у центрі поля і отримав червону картку. А ще раніше поле залишив Ігор Пластун.

Як згодом написав у твіттері бельгійський журналіст Стефан Смет, український захисник отримав складний перелом носа зі зміщенням. Вже цього тижня Ігор Пластун пройде додаткове обстеження, де буде з’ясовано, чи знадобиться українцю додаткова операція.

Однак дубль Романа Яремчука дозволив Генту звести матч до нічиєї 2:2. А вже після матчу вболівальники із захватом коментували гру нападника збірної України:

Яремчук – спражній роботяга на полі. Він встигає майже всюди.

Роман Яремчук – просто звір! Він дуже багато забиває і сьогодні знову пустив мороз по шкірі.

Цього сезону Роман Яремчук зіграв у складі Гента 10 матчів, забив 7 м’ячів та віддав 3 асисти.