Фарт закінчився. Феєноорд знищив Шахтар 7:1 в Лізі Європи. ВІДЕО

На донецький Шахтар після нічиєї (1:1) у варшавському поєдинку з Феєноордом очікувала непроста зустріч з нідерландцями у Роттердамі.

Ігор Йовічевич у другому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи отримав підсилення в оборону. Одразу троє захисників – Конопля, Бондар і Михайличенко повернулися після дискваліфікацій. З таким поповненням хорватський спеціаліст був вимушений залишити у запасі героя (автора єдиного м'яча гірників) першого матчу – Ярослава Ракицького

На жаль, захист української команди не витримав вже на 9 хвилині. Ппомилка в центрі поля обернулася швидкою атакою господарів, в якій Аліреза віддав на Хіменеса, а той, на замасі прибравши Бондара, пробив у кут воріт Трубіна – 1:0!

Господарін е збавляли обертів і на 24 хвилині забили ще. Ще одна втарта гірників перетворилася на швидку відповідь Феєноорда, яку влучним дальнім ударом завершив Кекчю – 2:0.

Лише пілся цього гравці атаки Шахтаря показали, що вони на полі. Судаков міг відквитати один м'яч, але його дальній удар прийняв на себе каркас воріт Велленройтера.

Катастрофічною ситуація стала на 37 хвилині. Конопля зіграв рукою після прострілу з флангу від Лопеса і арбітр зустрічі призначив пенальті. Кекчю одинадцятиметровий удар реалізував – 3:0.

Після перерви побиття Шахтаря продовжилося.

Другий тайм розпочався для гостей жахливо. Джурасек, який тільки-но вийшов на рівному місці впав і втратив м'яч, ігровий снаряд довели до Ідріссі, а той ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у дальній кут воріт донецької команди – 4:0.

На 60 хвилині все той же Ідріссі ударом з-під Коноплі довів рахунок до кошмарних – 5:0!

Аліреза до асиста вирішив додати ще й гол. Дальній удар гравця нідерландського клубу не залишив Трубіну шансів – 6:0.

Масну крапку в атакувальному бенефесі господарів поставив Даніло. Бразилець з меж штрафного майданчика гірників пробив у ближній кут воріт Трубіна – 7:0.

Один м'яч Шахтарю цього вечора все ж вдалося забити. На 87 хвилині Матвієнко віддав класний довгий пас на Келсі, який в один дотик пробив у кут воріт господарів – 7:1!

Феєноорд розбиває Шахтар. В 1/4 проходить нідерландський клуб.