Феєричний автогол! Партнери Яремчука забили курйозний м'яч у власні ворота. ВІДЕО

Матч 18-го туру чемпіонату Португалії завершився провалом Бенфіки.

Орли вдома не змогли здолати Морейренсе, який бореться за виживання у Примейрі. Поєдинок завершився з рахунком 1:1, а головною подією зустрічі став гол гостей. Хоча правильніше буде сказати автогол господарів, який стався на 61-й хвилині матчу.

Після подачі з флангу захисники Бенфіки Жілберто та Отаменді влаштували у власному штрафному майданчику серію невдалих вибивань. Усе завершилося тим, що Отаменді влучив у Жілберто, від якого м'яч залетів у сітку воріт.

До слова, Роман Яремчук у цій зустрічі вийшов на поле на 77-й хвилині, але відзначитися результативною дією українець не встиг.

Після 18-ти турів Бенфіка посідає 3-тє місце в чемпіонаті і має 41 пункт. Порту перебуває на першій сходинці і здобув 47 очок із грою в запасі.