Феєрить другий матч поспіль! Ексфорвард Динамо, який не заграв у киян, знову забив. ВІДЕО

Колишній нападник Динамо знову забиває.

Ексфорвард киян Владислав Кулач відзначився голом за Зіру в матчі-відповіді півфіналу Кубку Азербайджану з Габалою. На 58-й хвилині українець після навісу з флангу пробив головою точно у самісінький кут воріт – голкіпер лише поглядом супроводжував політ м'яча.

Зіра перемогла 2:0 у цій зустрічі і за сумою двох матчів із рахунком 4:1 пройшла до фіналу турніру.

Також Кулач забив у передньому матчі за Зіру, який пройшов 20-го квітня. Український нападник вийшов на заміну в протистоянні з Нефті і через 15 хвилин відправив м'яч у сітку воріт суперника.

Нагадаємо, з 2021-го року по 2023-й рік Кулач був гравцем Динамо, після чого покинув український клуб безкоштовно на правах вільного агента. Через травми він провів за киян лише 7 матчів, у яких відзначився одним голом.