Ференцварош Реброва починає рік з перемоги, а Зубков — з дубля! Відео

Чемпіонат Угорщини поновився після зимової перерви. Ференцварош Сергія Реброва здобув першу офіційну перемогу у новому році.

Ференцварош у 17-му турі приймав у себе вдома Пакш. У стартовому складі чемпіона Угорщини з’явилися одразу два українці: Олександр Зубков та Ігор Харатін.

Підопічні Реброва забили вже на старті поєдинку. На 3-й хвилині Нгуен продерся по лівому флангу у штрафний майданчик Пакша, прострілив у центр, м’яч зачепив ногу захисника, але відскочив до Зубкова. Українець вколотив м’яч у ворота.

A Fradi vezető gólja a Paks ellen

Nem egészen három percre volt szükség az NB I-es tavasz első góljához!A Ferencvárosi Torna Club Zubkov góljával szerzett vezetést a PAKSI FC elleni az OTP Bank Liga szombati szezonnyitóján!Élőben a meccs: http://bit.ly/2TZq69Z

Опубліковано M4Sport Субота, 25 січня 2020 р.

Ференцварош подвоїв перевагу на 43-й хвилині. Забив Нгуен. На початку другого тайму голом відзначився Ісаел, а на 65-й хвилині Зубков зробив дубль. Той самий асистент Нгуен прострілив зліва у центр на лінію штрафного майданчика, Болі дотепно пропустив м’яч, а Зубкову залишалося лише переграти голкіпера. З чим українець впевнено впорався. Цей гол став остаточною крапкою у побитті Пакша — 4:0.

Zubkov második gólja a Paks ellen

Zubkov másodszor is betalált a Paksnak, ezzel be is jelentkezett Feczesin őrizetlenül hagyott gólkirályi trónjára. Élő közvetítés: http://bit.ly/2TZq69Z

Зубков нинішнього сезону зіграв уже 27 матчів, забив 8 м’ячів та віддав 7 результативних передач. Команда Реброва продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату Угорщини, випереджаючи Фегервар на 7 очок.

Нагадаємо, декілька тижнів тому Ференцварош залишив українець Ігнатенко. А Сергія Реброва називають одним із найкращих тренерів останніх десятиліть в Угорщині.