Фінал Ліги чемпіонів. Ман Сіті у фантастичному матчі перемагає Інтер. ВІДЕО

Манчестер Сіті та Інтер до вирішального двобою в Лізі чемпіонів підійшли в найкращих складах.

Обидва колективи під тиском великої напруги вирішили не кидатися з головою в атаку. За обережної гри в першому таймі вболівальники побачили лише один по-справжньому небезпечний момент. Кевін Де Брюйне віддав на Голанда, форвард на прийомі обійшов захисника і потужно пробив – Онана правильно обрав позицію і врятував свою команду!

За декілька хвилин вболівальники Манчестер Сіті дуже засмутилися, адже лідер англійського гранда Кевін Де Брюйне зазнав травми. Бельгієць скористався допомогою лікарів і спробував продовжити гру, але після чергової невдалої атаки показав лавці запасних, що для нього фінал закінчено. Як і два роки тому, Де Брюйне не зміг дограти головний матч сезону до кінця.

Де Брюйне травмаPhoto by Getty Images

Старт другого тайму міг принести успіх Інтеру. Аканджі віддав невдалу передачу назад, м'яч перехопив Лаутаро Мартінес, який під кутом вийшов віч-на-віч з Едерсоном – бразильський голкіпер свою дуель у форварда міланців виграв.

Підопічні Гвардіоли відповіли на 68 хвилині. Номінальні господарі організували класну атаку, яку прострілом завершував Сілва. Захисники Інтера м'яч після передачі португальця відбили, але на добиванні першим опинився Родрі. Іспанець без роздумів пробив у кут воріт Онана – 1:0!

Інтер одразу ж міг відігратися, але Дімарко, отримавши м'яч після передачі Думфріса, з близької відстані ударом головою поцілив м'ячем у поперечину! З добивання Дімарко пробив у свого ж гравця, яким виявився Лукаку.

Міг зняти всі запитання стосовно переможця в цій зустрічі Філ Фоден. Талант Ман Сіті одним рухом прибрав опонента і вийшов віч-на-віч із Онана. Голкіпер номінальних гостей врятував свою команду після удару англійця в дальній кут.

Мав рятувати від поразки в цьому матчі Інтер Лукаку. Брозович подав у штрафний майданчик господарів на Госенса, німець виграв боротьбу в опонента і скинув на свого форварда. Лукаку з декількох метрів головою пробивав по воротах Сіті – Едерсон зреагував, ногою відбивши м'яч!

На останніх секундах компенсованого до другого тайму часу Едерсон потягнув м'яч після удару головою від Госенса. Цей сейв став вирішальним, адже після нього польський арбітр Марчиняк дав фінальний свисток.

Манчестер Сіті у запеклому поєдинку здобуває історичну перемогу в Лізі чемпіонів!