Фінал Ліги Європи. Неймовірна Севілья ставить Рому Моурінью на коліна. ВІДЕО

Непереможний у фіналах Ліги Європи (Кубку УЄФА) Жозе Моурінью зі своєю Ромою у Будапешті прийняв виклик непереможної у фіналах другого за престижністю євротурніру Севільї.

Римляни з перших хвилин зустрічі захопили ініціативу в грі, нейтралізувавши атакувальну ланку іспанців.

Контроль над ситуацією приніс італійській команді результат на 35 хвилині. Вовки вдало запресингували суперника в центрі поля, перехопили м'яч і Манчіні пасом в темп вивів Дібалу віч-на-віч з Буну. Аргентинський нападник свій шанс не змарнував – 0:1.

Пропущений м'яч розбудив Севілью. Ще до перерви номінальні господарі могли відігратися, але м'яч після удару Ракітича прийняв на себе каркас воріт Патрісіу.

На старті другого тайму Севілья досягла свого! 55 хвилина стала розчарування для Манчіні, який після прострілу Наваса зрізав м'яч у власні ворота – 1:1.

За десять хвилин Абрахам міг повернути лідерство в рахунку своїй команді, але після подачі Пеллегріні зі штрафного форвард римлян з близької відстані пробив у Буну, а добивання у Ібаньєса відверто не вийшло.

Ще кращий шанс ближче до завершення основного часу зустрічі змарнував Белотті. Все той же Пеллегріні зі штрафного навісив на ексгравця Торіно, який ударом злету пробив повз ворота Севільї.

У екстра-таймах команди не змогли виявити сильнішого, тому доля трофея визначилася в серії післяматчевих пенальті.

В серії одинадцятиметрових ударів гравці Севільї були ідеальними (Монтьєль не забив, але арбітр дозволив перебити через порушення правил з боку Патрісіу), а римляни змарнували два удари (Манчі та Ібаньєс), які потягнув Яссін Буну.