ФК Львів б’є італійську легенду

Зустріч команд, які ще вчора були представниками нижчих ліг. Такою була вивіска матчу Арсенала та ФК Львова.

Matchday! 1 тур Української Прем'єр Ліги «Арсенал» – «Львів». Початок о 19:30, стадіон імені. Валерія Лобановського. Підтримаємо канонірів разом 🔵🔴💪

A post shared by FC Arsenal Kyiv (@arsenal_kyiv_official) on Jul 22, 2018 at 2:14am PDT

Нещодавні виступи команди в менш престижних дивізіонах позначались на старті матчу. Багато сумбуру і необгрунтованої біганини вистачало в діях обох команд. Господарям особливо складно було відшукати якісь командні комбінації, дуже бракувало зіграності команді Раванеллі. Лише спалахи індивідуальних дій гравців атаки створювали тиск на захист львів’ян.

Значно гостріше грали гості. Сітало точно запам’ятає півзахисника ФК Львова Каленчука. Останній двічі був дуже близьким до забитого м’яча. Спочатку із ударом 5-го номера Львова впорався голкіпер Арсенала, а коли вже і Сітало не міг врятувати в нагоді стала поперечка. Та ні поперечка, ні Сітало не допомогли, коли в нижній кут зі штрафного пробивав Воронін, 0:1.

Після перерви Арсенал додав в активності, але був спійманий на контратаці. Западня отримав м’яч у штрафному майданчику, хитнув суперника і пробив у дальній кут. М’яч зачепив ногу захисника і дугою опустився за спину голкіперу киян. Лише на 53-й хвилині вперше в гру вступив Бандура. Голкіпер Львова потягнув із кута удар Баланюка. Декілька хвилинний сплеск активності Арсенала швидко погасила в’язка гра львів’ян, які мали намір засушити гру і зберегти зручний для себе рахунок. Заключні хвилин матчу трохи розбудити нечисленних вболівальників на трибунах, які вже встигли засумувати. Арсенал зусиллями і фінатми Баланюка спробував забити хоча б один м’яч, але нападник канонірів так захопився обіграшами, що забув пробити, а Львів обмежився тільки декількома забіганнями по флангах і навісами.

0:2 – так закінчився дебют в українському футболі для легенди італійського футболу Раванеллі, а Львів бере перші 3 пункти в новому сезоні.