ФК Львів — Чорноморець. Мінімальна радість одеситів

ФК Львів та Чорноморець весняну частину сезону розпочинали двобоєм на стадіоні Україна у Львові. За годину до цього матчу свій поєдинок провели вже Маріуполь та Олімпік.

Початок матчу був прогнозованим, як для весняного футболу: велика кількість боротьби та багато браку у передачах. Обидві команди кількісно добре підсилилися під час зимової перерви. Було цікаво подивитися на якість новачків команд, особливо на бразильців ФК Львів.

Ініціативою більше володіли львів’яни, але першу чудову нагоду забити мали одесити. Танчик навісив з правого флангу на лінію воротарського майданчика, Аржанов боровся у верховій боротьбі, але удар завдав не він, а захисник — Насонов. М’яч чиркнув поперечку і вийшов на кутовий.

Своєрідний перепочинок командам надали у першому таймі невідомі особи, які закинули на поле декілька фаєрів. Володимир Новохатній зупинив матч на 3 хвилини.

Чорноморець вийшов вперед на 32-й хвилині. Друга спроба прострілу з правого флангу від Танчика стала гольовою. Гошкодеря у центрі штрафного майданчика спокійно прийняв м’яч, пробив, але влучив у захисника. При добиванні півзахисник влучив у поперечку, від якої м’яч вдарився об газон і вилетів у поле. Арбітр не одразу показав на центр поля, але порадився із лайнсменом і таки зарахував гол — 1:0 на користь одеситів.

У другому таймі команди продовжили грати так само, як і у першій половині. ФК Львів більше володів м’ячем, але атаки гострішими були у одеситів. Навіть важко було когось окремо виділити серед бразильців львів’ян. Підопічні Бакалова грали не у бразильський футбол, а десь вмикали футбол Віталія Кварцяного: довгі передачі від захисників у боротьбу нападникам. Та бразильці у силовому футболі виглядали слабенько.

Ближче до закінчення матчу ФК Львів почав активніше діяти в атаці. Декілька дальніх ударів не завершилися нічим, а небезпечні простріли з флангу блокувалися захисниками Чорноморця. Дуже слабкий матч у виконанні підопічних Юрія Бакалова.

Останніми могли ще раз забити футболісти Чорноморця. Сарнавський помилився під час прострілу з лівого флангу, але Мусолітін не зміг швидко зорієнтуватися у вигідній ситуації і захисник встиг заблокувати його удар. Мінімальна перемога одеситів дарує їм надію вилізти із підвалу турнірної таблиці.