ФК Львів програв Шахтареві у дебютному матчі Бакалова

Без Жилмара, але з Юрієм Бакаловим. ФК Львів став ледь не головним ньюзмейкером цього тижня. Клуб звільнив брезильського наставника, бо виявилося, що у нього немає… ліцензії PRO. Де клуб і ФФУ були попередні чотири тури залишається загадкою.

Ходили розмови про призначення Володимира Мазяра. Його, начебто, навіть бачили на тренуванні команди. Але ФК Львів очолив Юрій Бакалов за день до матчу. Сьогодні він дебютував у ролі головного тренера.

Юрій Бакалов – головний претендент на місце головного тренера ФК Львів! Він – уже на базі клубу🔥🔥🔥#insidefootballhub #інсайдфутболхаб

Опубліковано FootballHub Четвер, 16 серпня 2018 р.

На трибунах стадіону Україна за грою уважно спостерігав Жилмар з блокнотом у руках. Також камери спіймали Мирона Маркевича, що теж переглядав матч наживо. Переглядав збірників для Андрія Шевченка?

ФК Львів разом із Шахтарем – дві найбільш бразильські команди УПЛ. Але карнавалу на полі у першому таймі не вийшло. Господарі грали від оборони, а гірники намагалися пройти захист львів’ян. Типовий матч чемпіонату України.

Втім, саме ФК Львів мав відкривати рахунок у матчі. Дебютант УПЛ не реалізував просто казковий шанс забити чемпіону.

Фото shakhtar.com

Бруно пройшов Данченка і просто на тарілочці підніс м’яч Аугусто. Але бразилець не зумів підняти м’яч, влучивши у ногу Ракицького, який зумів знайти правильну позицію у вже порожніх воротах…

А вже за дві хвилини гірники відкрили рахунок у матчі. Марлос і Мораєс розіграли стінку і гравець збірної України красиво перекинув Бандуру.

ФК Львів за перший тайм ще запам’ятався небезпечним розіграшем штрафного. Але м’яч після удару говолою Адамюка пролетів повз ворота.

У Шахтаря були моменти Нема (повз ворота), Мораєса (класно зреагував Бандура) і ще раз Мораєса (Воронін вибив з воріт).

У перерві Тайсон встиг подарувати свою футболку одному з гравців ФК Львів. Мабуть, комусь зі своїх земляків.

Другий тайм відрізнявся від першого. Львів намагався агресивніше вибігати в контратаки. Непоганий момент був у Бруно.

Шахтар теж почав більше насідати на ворота суперника. Алан Патрік пробив зі штрафного, але Бандура перевів м’яч на кутовий з-під поперечки. Наприкінці матчу воротар Львова не дав забити екс-партнеру по донецькому Металургу Мораєсу.

А от перед ударом Болбата Бандура виявився безсилим. Сергій вийшов на заміну замість Нема і забив на 90-й хв. Це дебютний гол 25-річного півзахисника за гірників. Шахтар досить легко переміг суперника у 100 матчі Паулу Фонсеки у команді – 2:0.

В Юрія Бакалова вийшов доволі екстремальний дебют за ФК Львів. Але це тільки початок його кар’єри в ФК Львів.

Цікаво, що записав Жилмар у свій блокнот…