Фомін і Додо показали майстер-клас дітям в Маріуполі

«Давай, грай!» в Маріуполі.

Гравці Шахтаря Руслан Фомін та Додо відкрили новий футбольний майданчик у маріупольській загальноосвітній школі № 25.

shakhtar.com

Гірники разом із владою Маріуполя презентували програму розвитку спорту в місті. На першому етапі вже обладнано 8 майданчиків.

У проекті «Давай, грай!» закладається дуже проста ідея – масовість, – каже директор департаменту маркетингу і комунікацій Шахтаря Юрій Свиридов. – Ми не прагнемо виховувати професійних футболістів. Ми хочемо, щоб якомога більше дітей вели здоровий спосіб життя, тренувалися і брали участь в спортивних змаганнях. Масовість дасть результат у вигляді нових талантів. Дітей, які тут роблять перші кроки, помітять професійні скаути. Вони потраплять в різні академії. Можливо, в майбутньому стануть гравцями ФК Маріуполь, інших команд, збірної України.

На майданчиках вже займаються близько 200 дітей. Очікується, що до осені їх стане 800. Також у планах створення першої спеціальної групи з навчання футболу дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Руслан Фомін та Додо спостерігали за роботою дітей, а потім показали кілька улюблених фінтів, а також зіграли з хлопцями у футбол. Після матчу – фото, селфі і автографи.

Ці діти – майбутнє українського футболу, – переконаний Фомін. – Чудово, що проходять такі заходи, будуються майданчики. Дуже важливо, щоб хлопці і дівчата приділяли увагу спорту і вели активний спосіб життя. У моєму дитинстві, звичайно, таких полів не було, ми ганяли м’яч у дворах. Завдяки Шахтарю і міській владі Маріуполя у хлопців є можливість тренуватися в прекрасних умовах.

Проект «Давай, грай!» стартував у 2013 році. Сотні дітей займаються масовим футболом на майданчиках по всій Україні: у Донецьку, Макіївці, Львові, Краматорську, Сіверськодонецьк, Курахово, Добропіллі, а тепер і в Маріуполі. Шахтар планує і подальше розширення географії.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також